Od 4 miechow chodze na silownie. Od ok. 3 biore gainer Olimpa oraz bialko Hi-Tec'u. Przyrost to 6kg oraz 5cm biceps. Reszta to zmiany prawie nie do pomiaru (mozliwa roznica bledu). Mam 17 lat, 183cm wzrostu, aktualnie waze 66kg. Niedlugo koncza mi sie odzywki i tak sobie mysle... czy cos zmieniac czy kupic jeszcze raz to samo? Co byscie radzili? Chyba kupie dodatkowo Carbo Olimpu, poniewaz wraz ze wzrostem masy, wzrosly takze wymagania na WW i takie 50g Carbo (w czasie treningu, albo przed) w zupelnosci wystarczy aby pokryc te potrzeby. Zwiekszylem takze dawke bialka z 35g na 50g, a gainer'a z 50/70 na 60/80.
Czy moze poeksperymentowac z innymi firmami? Poza tym widze, ze niektorzy biora jeszcze inne rzeczy (takie dziwne z nazwy, ale dozwolone, najczesciej w ilosciach ok. 5g), ale na mnie chyba jeszcze za wczesnie, tak? Na razie odzywki plus ile dala natura :P
"Jestem szczęśliwy. Znów cieszę się życiem."
Paker Wiżyn Telewiżyn
Czy moze poeksperymentowac z innymi firmami? Poza tym widze, ze niektorzy biora jeszcze inne rzeczy (takie dziwne z nazwy, ale dozwolone, najczesciej w ilosciach ok. 5g), ale na mnie chyba jeszcze za wczesnie, tak? Na razie odzywki plus ile dala natura :P
"Jestem szczęśliwy. Znów cieszę się życiem."
Paker Wiżyn Telewiżyn
Krzysztof Piekarz
soldiier