SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co dalej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
Podsumowanie:

dni treningowe :
- gainer: 35g po szkole
- carbo : 35g po treningu
- białko: 20g 1 godz. po treningu
- białko: 35g przed snem

i wszystkie zapotrzebowania sa spelnione (nie za duzo, nie za malo)

dni nietreningowe :
- białko: 35g rano
- gainer: 35g po szkole
- gainer: 35g ok. 18-tej
- białko: 35g przed snem

jako, ze w ten dzien nie jem makaronu z serem, to brakuje mi po podliczeniu 100g WW. Czym to uzupelnic? Czy tez nie ma takiej potrzeby ze wzgledu na to, ze w ten dzien nie trenuje?

A w sprawie produktow:
SWG Olimp 4,5kg
Hi-Tec Protein 90 2,5kg
Carbo Olimp 6kg
i tyle wystarczy :)

"Jestem szczęśliwy. Znów cieszę się życiem."
Paker Wiżyn Telewiżyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardz ładnie tylko w dni treningowe jak ci brakuje to zwiększ dawke spożywanego gainera do 50g po szkole i 40g przed 18 !! , więcej ci nie potrzeba własnie z tego względu co powiedziałeś


PozDro , i życze dobrych efektów

>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
A moze zamiast Hi-Tec'u kupic jeszcze jeden produkt Olimpu, czyli 100% Protein Whey Concentrate? Tak na sprobowanie? Co o nim sadzicie?
I widze, ze teraz na fali jest MCT a nie SWG, moze tez sprobowac?
Nie mam zadnych przyzywczajen, wiec moge brac ktore kolwiek suple :)
I przyszlo mi jeszcze na mysl, aby wziasc np. Profi Whey Mass zamiast SWG, jako, ze to ma byc tylko jako uzupelnienie jedengo z posilkow. Czy lepiej miec bulk'a czy gainera w tych sprawach?
PS. Sorry za kolejne posty, w krotkim czasie, ale mam modem :)
PS2. A jak macie jeszcze inny poglad, to zalozmy, ze macie do wydania ok. 400zl, co bierzecie? :D Patrzac oczywiscie pod moim (coz za egoizm...) kontem.
Czy tez za duzo wymyslam i brac to co napisalem posta wyzej?

"Jestem szczęśliwy. Znów cieszę się życiem."
Paker Wiżyn Telewiżyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dni nietreningowe - tam poprawka bo się pomyliłem

>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
już nie kombinuj!, bierz to już co wybrałeś wcześniej to bardzo dobre produkty!!!! , najwyżej kiedy indziej sprubujesz czegoś innego


>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
Oczywiscie mi chodzilo o stwierdzenie: "pod moim katem", a Tobie chyba chodzilo o dni nietreningowe, racja? Bo w te mi brakuje WW. O! widze, ze poprawiles blad :)
Dobra... nie kombinuje :) Przed chwila wzialem sobie 50g SWG :D mimo, ze jest wolne, to nowym planem, jestem tak jakby juz po szkole :P
W styczniu zamowie to co uzgodnilismy jzu wyzej. Plan tez jest. Juz chyba naprawde moge oderwac sie od net'u (przyjdzie niezly rachunek... :/) i pogram sobie w Prince'a :P
Dziekuje Wam za pomoc.

"Jestem szczęśliwy. Znów cieszę się życiem."
Paker Wiżyn Telewiżyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Jezeli masz szybki metabolizm to zamiast SWG kup jakis gainer z mniejsza iloscia biaka np gainer mct. Biorac 100g gainera w jednej porcji nic ci sie nie zmarnuje nie musisz sie o to obawiac. Jedyne co moze sie stac to pobiegniesz do kibla (niektorzy tak maja). Jezlei w dni nietreningowe brakuje ci ww i bialka dostarczonych z "makaronu z serem" to nie musisz uzupelniac tego gainerem, zjedz ten makaron z serem. Napewno wyjdziesz na tym lepiej. Pamietaj jeszcze o tym ze "noremlne" posilki sa lepsze od odzywek, gdyz wolniej sie trawia co za tym idzie dluzej zostaja w organizmie.

Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
sam nie wiem, z jednej strony wzialbym cos dla mnie nowego, np. MCT, ale z drugiej zas strony po co tyle kombinowac. Widze, ze roznica jest w proporcjach: SWG: 60g/30g a MCT 70g/20g WW/bialko. Jeszcze pokombinuje z moimi wyliczeniami zapotrzebowania. Jak mi nie wyjdzie, ze bardziej wygodnie brac MCT (ze wzgledu na inne proporcje), to zostane przy SWG.
Ale czemu ten MCT jest teraz taki popularny? Czy to jest jego nowa, ulepszona odslona? Wszedzie pisze, MCT nowa forumla. Co w nim jest takiego rewolucyjnego? Jak co, to mam na uwadze wybrane przeze mnie wczesniej produkty, wiec teraz to tylko czysta teoria i ciekawosc.
Co do 100g to nie jest mi to straszne. Ostatnio przez pomylke wsypalem bialko zamiast gainer'a, wiec (nie wiem co mna kierowalo) dosypalem jeszcze SWG i lacznie wyszlo 120g. Wszystko wypilem i tylko duzo sie ze mnie "ulatnialo", ale zadnych powazniejszych spraw nie bylo :D

"Jestem szczęśliwy. Znów cieszę się życiem."
https://www.sfd.pl/1/images2003/20031119152034.jpg " class="link" target="_blank">Paker Wiżyn Telewiżyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Ale czemu ten MCT jest teraz taki popularny? Czy to jest jego nowa, ulepszona odslona? Wszedzie pisze, MCT nowa forumla. Co w nim jest takiego rewolucyjnego? Jak co, to mam na uwadze wybrane przeze mnie wczesniej produkty, wiec teraz to tylko czysta teoria i ciekawosc.

Gainer MCT jest taki popularny gdzyz jest dosyc tani, olimp ma dobra reklame itd... A napis "nowa formula" jest dlatego, gdyz jest jeszcze stary Gainer MCT, ktory ma inny sklad. Tak to mniej wiecej wyglada

Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 533 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2060
DObra...
ale przeciez cenowa roznica miedzy SWG a MCT nie jest taka duza. Mi chodzi o rywalizacje w jednej firmie, a nie Olimp vs reszta swiata.
wyliczylem wszystko i wychodzi, ze jednak nadal bardziej oplacalny jest SWG jesli chodzi o proporcje. Chyba, ze chodzi o ten olej MCT, moze to on sprawia, ze gainer MCT jest taki popularny? Ale to nie ma sensu, bo w SWG tluszczy jest 7% a w MCT tylko 2%.
Dlaczego Veron stwierdziles, ze MCT bedzie dla mnie lepsze biorac pod uwage moj przyspieszony metabolizm? Co ma jedno do drugiego?
Poza tym widze, ze w sklepie sfd nie ma na razie bialka Hi-Tec'u.
Jak nie dojdzie do stycznia, to moze wezme jakies inne bialko, np. Matrix'a Olimpa, dobry pomysl?
Kon idacy pod gore nie powstydzilby sie takiego kombinowania, jakie ja tu odstawiam :P

"Jestem szczęśliwy. Znów cieszę się życiem."
https://www.sfd.pl/1/images2003/20031119152034.jpg " class="link" target="_blank">Paker Wiżyn Telewiżyn
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Takie male zapytanko: GAINER vs BIALKO

Następny temat

Suplemacja kreatyny

WHEY premium