Siemandero Ombre :D
Trenuję od 1,5 tyg planem FBW, ale zaczyna mnie strasznie nudzić :/ Zastanawiam się czy może trenować nim miesiąc i potem wskoczyć na splita, czy trenować 2, 3 miechy? Celem treningów jest nabranie masy mięśniowej.
Mam 17 lat, mierzę ze 178 i mam między 60-65 kg (długo się nie ważyłem :/)
Trenuję od 1,5 tyg planem FBW, ale zaczyna mnie strasznie nudzić :/ Zastanawiam się czy może trenować nim miesiąc i potem wskoczyć na splita, czy trenować 2, 3 miechy? Celem treningów jest nabranie masy mięśniowej.
Mam 17 lat, mierzę ze 178 i mam między 60-65 kg (długo się nie ważyłem :/)
Krzysztof Piekarz