Szacuny
2
Napisanych postów
77
Wiek
27 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
769
Mam pytanko. Ja dodaje 2,5 kg do ćwiczeń na tydzień lub zwiększam trudność ich wykonywania. Teraz zaczne ćwiczyć trzeci tydzień i będe wykonywał 3 obwody a w czwartym tygodniu 4. I czy to wykonywanie jednego obwodu więcej w trzecim a potem czwartym tygodniu wystarczy czy mimo to dołożyć jeszcze 2,5 kg.