SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nawijanie ciężarka

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Mam pytanko. Pisze że trzeba zrobić 15 wykroków. Ja dotychczas robiłem 30 żeby było na każdą noge po 15. Ale teraz się robi trudno przy 3 seriach. A w 4 jeszcze bedzie gorzej. Czy prawidłowo robie te 30 czy ma byc 15 całościowo?

Zmieniony przez - adicivic w dniu 2014-08-01 22:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
I bardzo dobrze, na każdą nogę ma być 15 - czyli razem 30.

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2014-08-01 22:30:29

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Troche to męczy dlatego zdrefiłem i postanowiłem spytać
Dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesteś jeszcze stosunkowo młody dlatego tak jak Ozzy mówi - nie szalej zbytnio a na zdrowie Ci to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Mam pytanie.
Co tydzień do podciągania, pompek i wyciskania dodaje 2,5 kg tak jak mi podpowiedzieliście. Pytanie brzmi ile dodawać do tych innych ćwiczeń. Bo np. nawijając ciężarek z dużym obciążeniem bolą mnie nadgarstki. A boje się że jak nie bede dodawał ciężaru to dostane stagnacji. Czy np. dodawać do innych ćwiczeń po 0,5 kg czy tak samo po 2,5 kg.
Proszę o rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Jeśli idzie ciężko to możesz dodawać po 0.5kg a jak czujesz że idzie bardzo lekko to 2.5 możesz dołożyć

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
nie zawsze musisz dodawac ciezaru , mozesz zwiekszac ilość powtórzeń tam gdzie nie mozesz dodać cieżaru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
No to spoko
Dzięki za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
Mam pytanie.
Ćwiczę już z dodatkowymi 7 kg i powiem szczerze że jest ciężko. Trochę się plecak z ciężarem wbija w plecy i boli. Zamierzam skończyć tydzień z tym ciężarem i zacząć z większą ilością powtórzeń bez ciężaru i dopiero potem go stopniowo dokładać. Dobry pomysł? Czy lepiej dokładać choćby 0,5 kg ale zwiększać ciężar. Bo też czytałem że lepiej mniej powtórzeń a ciężej.
I jeszcze jedno co myślicie aby zamiast pompek zwykłych na klate dać pompki z piłką raz na jedną rękę piłka a potem na drugą. To łącznie by mi wychodziło 24 powtórzenia bo po 12 na rękę.
Zamierzam potem dołożyć ciężaru i stopniowo dojść do pompek na jednej ręcy.
Dobrze myślę i to zaplanowałem czy coś byście zmienili?
Proszę o rady.

Zmieniony przez - adicivic w dniu 2014-08-30 11:16:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 77 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 769
refresh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny.

Następny temat

Brak efektów

WHEY premium