Szacuny
3
Napisanych postów
259
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
2679
Gdybym zszedł 20 kg to jeszcze, ale schodząc 40 kg zostaję na dobrą sprawę z gryfem w rękach. Wtedy miałoby być lepiej? Mięśnie miałyby jakiś bodziec? Przeciętny kafar na siłowni buja tułowiem przy każdym ćwiczeniu na wszystkie strony, je kiełbasę z grilla popijając piwem i ma przyrosty, więc coś tu bardzo nie gra.
Szacuny
97
Napisanych postów
20120
Wiek
22 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
184405
KamiD
Gdybym zszedł 20 kg to jeszcze, ale schodząc 40 kg zostaję na dobrą sprawę z gryfem w rękach. Wtedy miałoby być lepiej? Mięśnie miałyby jakiś bodziec? Przeciętny kafar na siłowni buja tułowiem przy każdym ćwiczeniu na wszystkie strony, je kiełbasę z grilla popijając piwem i ma przyrosty, więc coś tu bardzo nie gra.
1. 75 kg na filmie, 95 kg nie na filmie- na pewno wyglądało lepiej technicznie
2. Jak napisałem- trenuj jak chcesz, wyglądaj jak chcesz. Bez urazy, ale jesteś strasznie wyszczekany jak na swoje mierne "osiągi", więc nie widzę sensu inwestować czasu w dyskusję, skoro i tak nie jesteś w stanie docenić faktu, iż ktoś stara się pomóc.
Szacuny
3
Napisanych postów
259
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
2679
2. Nigdzie nie zauważyłem, żebym był wyszczekany, za to Twoje podejście i traktowanie człowieka z góry nie służy uprzejmej i rzeczowej rozmowie. Bez urazy, ale najwyraźniej wykreowałeś sobie jakiś nieistniejący obraz mojej osoby i teraz każdą wypowiedź odbierasz jako pyskowanie. Czekam cały czas aż cokolwiek doradzisz czy też zasugerujesz, a do tej pory muszę tylko udowadniać, że nie jestem wobec ciebie arogancki. Jeśli nie chcesz, nie musisz pomagać, chociaż byłbym wdzięczny, ale nie zarzucaj mi czegoś, co nie ma miejsca.