23-06-2014 - DNT
2621,48 kcal: białko 111,8 g/węglowodany 356,1 g/tłuszcze 83,1 g
24-06-2014 - DT
2610,3 kcal: białko 136,3 g/węglowodany 287,4 g/tłuszcze 101,7 g
klasyczny martwy ciąg - 5 serii
8x70kg/6x95kg/4x120kg/12x60kg/15x50kg
podciąganie się na drążku do klatki piersiowej szerokim nachwytem - 5 serii bez obciążenia
x8/x6/x6/x4+6 negatywów/x4+6 negatywów
wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej - rampa
8x30kg/8x40kg/8x50kg/8x60kg/4x70kg/6x60kg
podciąganie sztangi trzymanej wąsko wzdłuż tułowia do brody - 4 serie (drop sety)
10x45kg+10x20kg/10x40kg+8x20kg/10x35kg+8x20kg/10x30kg+10x20kg
wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz zza głowy siedząc na ławce pionowej - 4 serie
8x10kg/8x12kg/8x10kg/8x8kg
---
Nowa siłownia, korzystam więc z hantli - myślę, że zmiana ćwiczeń na ręce pomoże odpocząć łokciom. Raczej na stałe.
Spodobał mi się nowy lokal, mam zamiar ćwiczyć w tym miejscu przez dłuższy czas, nie będę robił reklamy, ale dużo miejsca (o wiele więcej, niż na poprzednich siłowniach, na których bywałem w Warszawie) i atmosfera wydaje się jakaś milsza przez to chyba
Jeśli chodzi o sam trening, to szału nie ma, te dwie ostatnie serie martwego po prostu sobie machałem, chyba trzeba pomyśleć o jakiejś zmianie. Drążek mega ciężko, oj mega. Jeśli chodzi o klatę i bary - też mega, ale pompa
Triceps bez szału, dawno nie korzystałem ze sztangielek, trzeba się przyzwyczaić, wyczuć, wczuć itp. itd.
Zmieniony przez - Asmed13 w dniu 2014-06-24 23:00:44
2621,48 kcal: białko 111,8 g/węglowodany 356,1 g/tłuszcze 83,1 g
24-06-2014 - DT
2610,3 kcal: białko 136,3 g/węglowodany 287,4 g/tłuszcze 101,7 g
klasyczny martwy ciąg - 5 serii
8x70kg/6x95kg/4x120kg/12x60kg/15x50kg
podciąganie się na drążku do klatki piersiowej szerokim nachwytem - 5 serii bez obciążenia
x8/x6/x6/x4+6 negatywów/x4+6 negatywów
wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej - rampa
8x30kg/8x40kg/8x50kg/8x60kg/4x70kg/6x60kg
podciąganie sztangi trzymanej wąsko wzdłuż tułowia do brody - 4 serie (drop sety)
10x45kg+10x20kg/10x40kg+8x20kg/10x35kg+8x20kg/10x30kg+10x20kg
wyciskanie francuskie sztangielki jednorącz zza głowy siedząc na ławce pionowej - 4 serie
8x10kg/8x12kg/8x10kg/8x8kg
---
Nowa siłownia, korzystam więc z hantli - myślę, że zmiana ćwiczeń na ręce pomoże odpocząć łokciom. Raczej na stałe.
Spodobał mi się nowy lokal, mam zamiar ćwiczyć w tym miejscu przez dłuższy czas, nie będę robił reklamy, ale dużo miejsca (o wiele więcej, niż na poprzednich siłowniach, na których bywałem w Warszawie) i atmosfera wydaje się jakaś milsza przez to chyba
Jeśli chodzi o sam trening, to szału nie ma, te dwie ostatnie serie martwego po prostu sobie machałem, chyba trzeba pomyśleć o jakiejś zmianie. Drążek mega ciężko, oj mega. Jeśli chodzi o klatę i bary - też mega, ale pompa
Triceps bez szału, dawno nie korzystałem ze sztangielek, trzeba się przyzwyczaić, wyczuć, wczuć itp. itd.
Zmieniony przez - Asmed13 w dniu 2014-06-24 23:00:44

To cieszy.


To jeszcze z zeszłego tygodnia, ale dziś znów idę na siłownię, na której będę musiał tak kombinować. Szkoda.

Po treningu (wieczorem) znów wrzucę "rozpiskę" z całego tygodnia.