Cześć, czytałem dość sporo tematów o wzroście w danym wieku itp.. u mnie jest nieźle ale zawsze mogłoby być lepiej..
Mam na imię Kamil 1.5 msc. temu miałem 16. urodziny,akutalnie ważę 57 KG i mierzę 164-165 cm wzrostu. Ostatni raz urosłem po wakacjach z dwa centymetry w ciągu miesiąca. Mój wzrost mi dość przeszkadza i niestety akurat jestem taki ,że ciężko mi się z tym pogodzić.. każdy ma w końcu inne ambicje, ja swoje wiążę m.in z długością ciała (niestety).. Nie chcę Wam zadawać pytania czy jeszcze urosnę, ile urosnę, chcę tylko się dowiedzieć czy ktoś miał taką sytuację.. Ojciec ma około 177cm wzrostu, matka około 160cm, a wiec jestem wyższy od mamy a niższy od taty, jednak w rodzinie moi dziadkowie itp też byli niscy i rośli dopiero później (jednak wcześniej ode mnie tak z rok temu już osiągali taki wzrost.. a ja nadal stoję w miejscu) i to jest ta genetyka, czy ktoś miał taką sytuację? Na prawdę ciężko mi się z tym byłoby pogodzić ale przyjmę każdą prawdę jaką znacie i jest jedną z pewniejszych. Nie palę w ogóle i nigdy nie paliłem, piję nie regularnie i to mało. Pozdrawiam, jeśli macie jakieś rady, nawet zbite słowa to proszę piszcie wszystko chętnie przeczytam i nie przytnę nikogo wzrokiem :).Najbardziej proszę o napisanie czy ktoś też ma tak w rodzinie jak to opisałem :).
Mam na imię Kamil 1.5 msc. temu miałem 16. urodziny,akutalnie ważę 57 KG i mierzę 164-165 cm wzrostu. Ostatni raz urosłem po wakacjach z dwa centymetry w ciągu miesiąca. Mój wzrost mi dość przeszkadza i niestety akurat jestem taki ,że ciężko mi się z tym pogodzić.. każdy ma w końcu inne ambicje, ja swoje wiążę m.in z długością ciała (niestety).. Nie chcę Wam zadawać pytania czy jeszcze urosnę, ile urosnę, chcę tylko się dowiedzieć czy ktoś miał taką sytuację.. Ojciec ma około 177cm wzrostu, matka około 160cm, a wiec jestem wyższy od mamy a niższy od taty, jednak w rodzinie moi dziadkowie itp też byli niscy i rośli dopiero później (jednak wcześniej ode mnie tak z rok temu już osiągali taki wzrost.. a ja nadal stoję w miejscu) i to jest ta genetyka, czy ktoś miał taką sytuację? Na prawdę ciężko mi się z tym byłoby pogodzić ale przyjmę każdą prawdę jaką znacie i jest jedną z pewniejszych. Nie palę w ogóle i nigdy nie paliłem, piję nie regularnie i to mało. Pozdrawiam, jeśli macie jakieś rady, nawet zbite słowa to proszę piszcie wszystko chętnie przeczytam i nie przytnę nikogo wzrokiem :).Najbardziej proszę o napisanie czy ktoś też ma tak w rodzinie jak to opisałem :).
Krzysztof Piekarz


173-174cm i jakos nie czuje strasznego dyskomfortu zwiazanego ze wzrostem , olac wzrost, liczy sie kasa