SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rady: wzrost :).

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Cześć, czytałem dość sporo tematów o wzroście w danym wieku itp.. u mnie jest nieźle ale zawsze mogłoby być lepiej..

Mam na imię Kamil 1.5 msc. temu miałem 16. urodziny,akutalnie ważę 57 KG i mierzę 164-165 cm wzrostu. Ostatni raz urosłem po wakacjach z dwa centymetry w ciągu miesiąca. Mój wzrost mi dość przeszkadza i niestety akurat jestem taki ,że ciężko mi się z tym pogodzić.. każdy ma w końcu inne ambicje, ja swoje wiążę m.in z długością ciała (niestety).. Nie chcę Wam zadawać pytania czy jeszcze urosnę, ile urosnę, chcę tylko się dowiedzieć czy ktoś miał taką sytuację.. Ojciec ma około 177cm wzrostu, matka około 160cm, a wiec jestem wyższy od mamy a niższy od taty, jednak w rodzinie moi dziadkowie itp też byli niscy i rośli dopiero później (jednak wcześniej ode mnie tak z rok temu już osiągali taki wzrost.. a ja nadal stoję w miejscu) i to jest ta genetyka, czy ktoś miał taką sytuację? Na prawdę ciężko mi się z tym byłoby pogodzić ale przyjmę każdą prawdę jaką znacie i jest jedną z pewniejszych. Nie palę w ogóle i nigdy nie paliłem, piję nie regularnie i to mało. Pozdrawiam, jeśli macie jakieś rady, nawet zbite słowa to proszę piszcie wszystko chętnie przeczytam i nie przytnę nikogo wzrokiem :).Najbardziej proszę o napisanie czy ktoś też ma tak w rodzinie jak to opisałem :).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 58 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13157
165 CM to nie choroba i nikt nie będzie Cię leczył , hormon wzrostu to nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie i nie ma pewności że urośniesz ,natury nie da się oszukać .Niestety niewiele można zrobić ale jeszcze możesz naturalnie pare centymetrów urosnąć
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18515
Jeszcze trochę urośniesz, ale od ojca wyższy nie będziesz raczej.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80948
Idz do lekarza moze masz szanse dostac sie na terapie hgh zeby cos podrosnac nie wiem jakie sa tam kryteria czy trzeba byc chorym na karłowatosc czy cos ale idz sie dowiedz
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 793 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10437
Gdzieś dawno dawno temu czytałem, że syn zwykle jak rośnie jest wyższy od ojca...ale to było dawno i nie interesowałem się tym tematem zbytnio, w każdym bądź razie u mnie się to sprawdza, ja jestem wyższy
Co do prawdziwego hgh (a nie jakieś suple) jak kolega wyżej wspomina, to jest nie mały wydatek na taką kurację
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 80948
Nie jest mały wydatek ale to inwestycja w komfort zycia, jesli dzieki kuracji podrosnie pare cm to potem bedzie mu sie zylo lepiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18515
Yebievdenko - może dziadek jest wyższy albo matka. Wzrost jest dziedziczony zazwyczaj. Ale wyjątki się czasem zdarzają.
Znalazłem taki wzór:
(wzrost ojca + wzrost matki + 13) / 2
Czyli w sumie jeśli twoja mama i tata mają podobny wzrost to możesz być wyższy o kilka cm.

Zmieniony przez - Kaziupir w dniu 2014-06-04 14:25:24

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7757
Organizm ludzki rośnie do 21 roku życia także na spokojnie jeszcze 6 lat przed tobą na pewno podrośniesz. Przyjmuj dużo wapnia np. pijąc mleko.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
moj ojciec ma kolo 190 , jego brat 205, siostra wysoka, siostra i brat cioteczni wysocy, a ja niski 173-174cm i jakos nie czuje strasznego dyskomfortu zwiazanego ze wzrostem , olac wzrost, liczy sie kasa

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
[quote]Nie palę w ogóle i nigdy nie paliłem, piję nie regularnie i to mało. Pozdrawiam, jeśli macie jakieś rady, nawet zbite słowa to proszę piszcie wszystko chętnie przeczytam i nie przytnę nikogo wzrokiem :).[quote]


Najważniejszy jest duża ilość snu jak i jego jakość, czyli głęboki nieprzerywany.
A co do palenia to nie ma to nic wspólnego ze wzrostem. Jak masz urosnąć to i tak urośniesz.
Ja palę od 2 klasy podstawówki a mam 191 cm i jestem najwyższy w rodzinie, a wszyscy mi wokół truli dupę żebym nie palił bo nie urosnę...


PzDr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Myślę nad tą kuracją, ktoś zna koszta? Chciałbym się najpierw dowiedzieć niż iść i się zbłaźnić bo brakuje pieniędzy, czy są szanse w ogóle ,że dostanę się na taką terapię? Od paru lat niestety to jest moim głównym problemem.. Co do wypowiedzi Cienia, masz rację to jest inwestycja w komfort życia, którego mi niestety brakuje ;/. :)
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
przeciez Ty masz normalny wzrost ! 165 w tym wieku to nie jest zadna tragedia. Bez przesady. powyzej 170 urosniesz. Wiec w czym problem ? rozumiem ze jakbys mial 140-150 to ok, jest malo, ale Ty masz przeciez 165cm ! Mysle ze takiej terapii nie dostaniesz bo nie masz karlowatosci. Brakuje Ci komfortu zycia ? Raczej za duzo w dupie masz bez obrazy ale moim zdaniem szukasz problemu na sile, nie kazdy musi miec 200cm

jesli zaplanowales ze zostaniesz koszykarzem NBA a nie masz tych 200cm no to sory ale musisz zmienic plany zyciowe i tyle

Ludzie strasznie wymyslaja bo mają za duzo po prostu, w Twoim wieku problemem bylo co wlozyc do garnka bo brakowalo kasy , to wplywalo na komfort zycia a nie jakies glupoty

idz do poradni endokrynologicznej jak juz naprawde nie masz innych problemow

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2014-06-04 19:38:55

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurs trenera personalnego

Następny temat

BF

electro
Polecane artykuły