Kupilem CREAPURE MONOHYDRYD i BCAA SYSTEM.
dzialanie kreatyny jest znane.na opakowaniu bcaa jest napisane ze dostne po nim masy i sily.
wiele postow na forum mowi o tym by laczyc i razem brac te srodki.
tak robilem.
w momencie rozpoczecia treningu sila tak jak by malala.nie moglem brac tyle co wczesniej.
biorac pojedynczo te srodki.jednego dnia to drugiego tamto sila wzrastala.
moze to pojedynczo trzeba brac ??
moze nie powinienem tego laczyc ??
dzialanie kreatyny jest znane.na opakowaniu bcaa jest napisane ze dostne po nim masy i sily.
wiele postow na forum mowi o tym by laczyc i razem brac te srodki.
tak robilem.
w momencie rozpoczecia treningu sila tak jak by malala.nie moglem brac tyle co wczesniej.
biorac pojedynczo te srodki.jednego dnia to drugiego tamto sila wzrastala.
moze to pojedynczo trzeba brac ??
moze nie powinienem tego laczyc ??
Krzysztof Piekarz