Witam, planuje zacząć pierwszą poważną diete. Nigdy nie liczyłem kalorii, starałem się tylko dbać o to co i kiedy jem. Niestety na pierwszym roku studiów zaczęły się imprezy, alko itp. Teraz powoli wracam do ćwiczeń.
Wzrost- 182cm
Waga- 82kg
bf- z kalkulatora wyszło, że 23%
Ćwiczę 4 razy w tyg splitem: wt- plecy+kaptury, czw- nogi+łydki, sob-klata+barki, nd- biceps+triceps+przedramiona. Po kożdam treningu dodam jeszcze ze 30-40 min aerobów.
BMR wyszedł mi 1968 kcal (ze wzoru 24*waga), dzienne zapotrzebowanie-2560 kcal.
Moim celem jest zredukowanie tłuszczu i zdobycie troche masy mięśniowej. Wklejam zdjęcie diety jaką ułożyłem. Proszę o ocene i ewentualną korekte. Z góry dzięki;)

Wzrost- 182cm
Waga- 82kg
bf- z kalkulatora wyszło, że 23%
Ćwiczę 4 razy w tyg splitem: wt- plecy+kaptury, czw- nogi+łydki, sob-klata+barki, nd- biceps+triceps+przedramiona. Po kożdam treningu dodam jeszcze ze 30-40 min aerobów.
BMR wyszedł mi 1968 kcal (ze wzoru 24*waga), dzienne zapotrzebowanie-2560 kcal.
Moim celem jest zredukowanie tłuszczu i zdobycie troche masy mięśniowej. Wklejam zdjęcie diety jaką ułożyłem. Proszę o ocene i ewentualną korekte. Z góry dzięki;)
Krzysztof Piekarz