Witam , ogolnie to jestem zielony w tych sprawach i mysle , ze jednak napisze tutaj o porade , otóż chce zwiekszyc mase i to bardzo bo mam niedowage wiec pytam o jakies porady co do odżywiania i dodam jeszcze , ze od miesiaca chodze na prowizoryczna silownie do znajomego (atlas , laweczka , hantle )
wiek:4 miesiace do 18
waga:55
wzrost:178
Zmieniony przez - daffylaffy w dniu 2014-03-25 17:12:01
wiek:4 miesiace do 18
waga:55
wzrost:178
Zmieniony przez - daffylaffy w dniu 2014-03-25 17:12:01
Krzysztof Piekarz