witam,
ćwicze rekreacyjnie kilka ladnych lat,moj wiek 29, ostatnio dałem namówic sie na start w zawodach w wyciskaniu. Kariery tam raczej nie zrobie ale miło by było jakich fajny wynik dla siebie zrobić, pytanie brzmi jaka suplementacja jest potrzebna? za kilka dni koncze argininę i cm3. Co dalej? zawody za miesiąc.
ćwicze rekreacyjnie kilka ladnych lat,moj wiek 29, ostatnio dałem namówic sie na start w zawodach w wyciskaniu. Kariery tam raczej nie zrobie ale miło by było jakich fajny wynik dla siebie zrobić, pytanie brzmi jaka suplementacja jest potrzebna? za kilka dni koncze argininę i cm3. Co dalej? zawody za miesiąc.
Krzysztof Piekarz