SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MMA i siłownia-a regeneracja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1972

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Witam :)Jeżeli piszę w nieodpowiednim temacie,przepraszam i proszę o przeniesienie ;) .A więc do rzeczy..nurtuje mnie następujące pytanie..
Od jakichś 2 tygodni uczęszczam na MMA-kiedy dojdzie szkoła(są ferie) będę trenował 3 razy w tygodniu:
PON;ŚR;PT
Chciałbym wrócić dodatkowo na domową siłownie..zwyczajne workouty..czyli ćwiczenia na drążku,ABS,pompki różnego rodzaju no i dodam sobie łamany gryf 25 kg na barki i biceps.
workouty chciałbym wykonywać w dniach wolnych od treningów czyli:
WT:CZW;SOB;
Czyli mój tydzień wyglądał by tak:
Pon-MMA
WT-Workout
ŚR-MMA
CZW-Workout
PT-MMA
Sob-Workout
Lecz co z regeneracją?Czy efekty będą takie same?Nie jem żadnych sztucznych witamin/suplementówDodam,że mam 17 lat,mój staż na siłowni to ponad rok tylko,że miałem przerwę 9 miesięczną.
Z góry dziękuję za fachową i szybką odpowiedź! ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Ze sprzętem teraz sobie odpuszczę jak na razie,będę korzystał z tego co mam...po prost poszukam jakiegoś planu treningowego 3 dniowego i zobaczymy co da się zrobić :) . Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc! ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Zadbaj o prawidłowe odżywianie i sen. Po prostu się wysypiaj się. Oprócz tego masz jeszcze jakąś dodatkową aktywność fizyczną?

Wypełnij ankietę działu.
Rozwijaj całe ciało, jak wygląda trening MMA u Ciebie?

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-02-15 10:52:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Nie,prócz tego nie uczęszczam na żadne aktywności fizyczne nie licząc oczywiście wychowania fizycznego w szkole.
Treningi .. hmm..ciężko je opisać..Rozciąganie się,kilka elementów workoutu i ćwiczymy technike+sparingi.


Zmieniony przez - ziomal1922 w dniu 2014-02-15 16:47:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
ps:jaką ankietę?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

Możesz spokojnie robić tak jak napisałeś.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Okey,już wypełniam :). Wielkie dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Jeszcze jedno!Mam ostatnie pytanie...a mianowicie,biceps ćwiczy się raz w tygodniu, oraz trzeba go zaskakiwać ćwiczeniami prawda?więc...jak to się miewa do moich workoutów? Mój trening workout wygląda tak:
3xPompki po 10 razy,
3xPompki na przedramienia po 10
3xPompki na kościach z nogami na łóżku po 10
3xPodciąganie na drążku pod chwytem wąsko po 7-10
3xPodciąganie szeroko nad chwytem po 7-10
3xUginanie/Wyciskanie stojąc gryf łamany 30/35kg(nie wiem dokładnie ile waży,ale jest o wiele cięższy od prostego kolegi-też25kg)
3xUginanie hantelki 5kg siedząc po15-20
3xWyciskanie sztangi sprzed głowy po 15-20
3xWyciskanie sztangi zza głowy po 10-15
3xPodciąganie sztangi wzdłuż tułowia po 10
3xKlęcząc na kolanach,podnoszenie gryfu jakby wajchą..nie wiem jak się to nazywa..ale tak jakbym wyprowadzał cios czy coś..bardzo dobrze wchodzi na barki i tego ile dam radę
Więc skoro chcę tak ćwiczyć co ..3 dni .. Biceps nie będzie mi przecież rósł..a jednak chciałbym troszke zbudować tej masy..Weźmy np. takiego C.T. Fletchera-facet w dzień w dzień zapieprzał na siłowni i robił łapy i wbił do 55..o co tu chodzi w końcu?proszę,pomóżcie mi :'-(
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Ty nie jesteś Fletcherem nie bierz do serca tej teorii.
W Twoim przypadku więcej nie znaczy lepiej.

Wypełnij ankietę działu. To co przedstawiłeś to jeden wielki bałagan.
To Twój trening siłowy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35
Faktycznie,nie jestem nim..ale teorie ma ciekawą :) Chciałbym zacząć się budować..poszerzać :) To mój trening domowy,siłowy :) Jak wypełnić ankietę skoro już się założyło temat?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Po prostu przekopiuj i uzupełnij pola.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 517 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4321
nie martw się o regeneracje po prostu dobrze jedz wysypiaj się możesz dodać jakąś kreatyne i bcaa w celu lepszej regeneracji ale nie musisz przyrosy będą takie same chyba odpowiedziałem kompleksowo na twoje pytanie ;p

lubię sogi więc jeśli pomogłem to...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucanie zbędnych kilogramów - kilka pytań.

Następny temat

Redukcja bez siłowni ?

electro
Polecane artykuły