SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suple na masę czy powoli redukcja?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Witam. Ćwiczę z ok. 10 miesięcy przed poprzednimi wakacjami zaczynałem z wagą ponad 70 kg( tłuszczu ) udało mi się do wakacji zbić coś poniżej 65 kg, po wakacjach wbiłem na masę obecnie 85 kg przy 174 cm. Moje pytanie brzmi czy teraz brać jakieś suple na masę czy powoli brać się za redukcję i na następny sezon zrobić masę z suplami? Dodam, że jak na razie nie brałem żadnych suplementów ani nawet białka w proszku.



Zmieniony przez - Awesome98 w dniu 2014-02-11 19:53:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3008
Wybór należy do Ciebie nie do nas
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Ale jak teraz masa to bym musiał bez redukcji bo przed wakacjami się nie wyrobie. Zgadza się? Czy może olać redukcje, co bardziej się opłaca według was? :D



Zmieniony przez - Awesome98 w dniu 2014-02-11 20:40:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3008
Wklej ankietę bo to ze zrobiłeś 85 z 65 to nic nie znaczy.Może tam być bardzo malutki procent mięśnia ..
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Nie jest "bardzo malutki procent mięśnia" Nie robiłem tak hardcorowej masy żeby zalać 20 kg tłuszczu. A co do tej wagi nie jestem pewien nie pamiętam. A na pierwszy cykl na masę co polecacie?

Zmieniony przez - Awesome98 w dniu 2014-02-11 21:46:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3008
Na masę Hmm dieta dieta dieta kup te 3 odżywki
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
j/w wypełnij ankietę i dokładnie sprecyzuj cel

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
1) Zdjęcie poniżej
2) wiek: 16 lat
3) waga/wzrost: 85kg/174cm
4) staż treningowy: 10 miesięcy
5) cel cyklu: Redukcja, a co wy na moim miejscu byście zrobili?
6) stosowane już wcześniej suplementy: brak
7) stosowane wcześniej spalacze: brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od: brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny: nie stosowałem





Zmieniony przez - Awesome98 w dniu 2014-02-12 15:48:51
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3008
A gdzie 10 pkt z ankiety ? I Ty twierdzisz ze masz duzy procent miesnia ?? Zbilansuj diete i cwicz dalej, tluszcz bedzie spadal a miesnie beda rosly.Nie rob zadnej redukcji bo z czego ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Nie twierdzę że duży ale bardzo malutki chyba też nie jest. Czyli tylko dieta na razie bez supli?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3008
Tak jest !!Dieta dobry trening i regeneracja
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimp profii mass

Następny temat

Suplemety na rzezbe

electro
Polecane artykuły