Witam. Ćwiczę z ok. 10 miesięcy przed poprzednimi wakacjami zaczynałem z wagą ponad 70 kg( tłuszczu
) udało mi się do wakacji zbić coś poniżej 65 kg, po wakacjach wbiłem na masę obecnie 85 kg przy 174 cm. Moje pytanie brzmi czy teraz brać jakieś suple na masę czy powoli brać się za redukcję i na następny sezon zrobić masę z suplami? Dodam, że jak na razie nie brałem żadnych suplementów ani nawet białka w proszku.
Zmieniony przez - Awesome98 w dniu 2014-02-11 19:53:02
) udało mi się do wakacji zbić coś poniżej 65 kg, po wakacjach wbiłem na masę obecnie 85 kg przy 174 cm. Moje pytanie brzmi czy teraz brać jakieś suple na masę czy powoli brać się za redukcję i na następny sezon zrobić masę z suplami? Dodam, że jak na razie nie brałem żadnych suplementów ani nawet białka w proszku.
Zmieniony przez - Awesome98 w dniu 2014-02-11 19:53:02
Krzysztof Piekarz
