Miesiąc temu postanowiłem w końcu wziąść się za siebie.
Niestety nie mam dostępu do siłowni, ani czasu. Żeby nie było nie ćwiczę tylko tego, ćwiczę wszystko. Ale do problemu :
Ćwiczę klatkę z tym filmikiem
jednak w trakcie ani po treningu nie czuje mięśni klatki, czuje tylko zmęczenie w rękach. Robie ćwiczenia dokładnie. W czym może tkwić problem?
Niestety nie mam dostępu do siłowni, ani czasu. Żeby nie było nie ćwiczę tylko tego, ćwiczę wszystko. Ale do problemu :
Ćwiczę klatkę z tym filmikiem
jednak w trakcie ani po treningu nie czuje mięśni klatki, czuje tylko zmęczenie w rękach. Robie ćwiczenia dokładnie. W czym może tkwić problem?
Krzysztof Piekarz