Witam chciałbym się zapytać czy taki plan treningów ma sens:)
A więc tak
Poniedziałek
trening siłowy całe ciało 1 ćwiczenie na każdą partie 4 serie 5 powtórzeń
Wtorek
Przerwa
Środa
To samo co w poniedziałek
Czwartek
Przerwa
Piątek
Klata 4 ćwiczenia po 3-4 serie 8-12 pow
barki(przód i bok) 2 ćwiczenia 8 seri 8-12 pow
biceps 2 ćwiczenia 8 seri 8-12 pow
Sobota
Plecy 4 ćwiczenia 3-4 serie 8-12 pow
barki(tył) 1 ćwiczenie 4 serie 8-12 pow
triceps 2 ćwiczenia 8 seri 8-12 pow
A więc tak
Poniedziałek
trening siłowy całe ciało 1 ćwiczenie na każdą partie 4 serie 5 powtórzeń
Wtorek
Przerwa
Środa
To samo co w poniedziałek
Czwartek
Przerwa
Piątek
Klata 4 ćwiczenia po 3-4 serie 8-12 pow
barki(przód i bok) 2 ćwiczenia 8 seri 8-12 pow
biceps 2 ćwiczenia 8 seri 8-12 pow
Sobota
Plecy 4 ćwiczenia 3-4 serie 8-12 pow
barki(tył) 1 ćwiczenie 4 serie 8-12 pow
triceps 2 ćwiczenia 8 seri 8-12 pow
Krzysztof Piekarz