Moje zapotrzenowanie to ok 2900 Wklejam dietę.
Wychodzi zniej:
Białko: 2.7
Węgle: 4.8
Tłuszcz:2,5
Ja: 170cm 65kg. 88 w pasie ( bf ok 23 )
30 lat
Posiłek nr 2 jest rozłozony na 2 czesci na godz 9 i 12
Zmieniony przez - Bielszczanin30 w dniu 2014-01-27 19:40:04
Wychodzi zniej:
Białko: 2.7
Węgle: 4.8
Tłuszcz:2,5
Ja: 170cm 65kg. 88 w pasie ( bf ok 23 )
30 lat
Posiłek nr 2 jest rozłozony na 2 czesci na godz 9 i 12
Zmieniony przez - Bielszczanin30 w dniu 2014-01-27 19:40:04
Krzysztof Piekarz