Witam, postanowiłem założyć dziennik, aby notować swoje postępy mieć większa motywacje do zmiany swojego wyglądu, chce się dzielić tym co robię ;D Zanim podam wymiaru to coś o mnie mam 21 lat studiuje zaocznie, pracuje, ćwiczę, do tej pory zawsze byłem grubaskiem, pare razy próbowałem to zmieniać, dopiero teraz udało mi się to na dłużej i oby tak dalej, zaczynałem z ok 87kg, 96cm w pasie i bfem ok 26%. Treningami i dietą osiągnałem dużo i chce jeszcze więcej a jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)
About Mad:
-Damian
-21 lat
-173cm wzrostu
-82cm pas
-37 bic
-102 klatka
-waga 76 / BF ~ 13-14%
-staż 4 miesiące
Dieta:
Zbilansowana ideał 40$ ww, 40%b, 20% t, obecnie 2100kcal
Trening:
Klasyczny split 4 razy w tyg + 2-3razy aero
Suplementacja:
-bcaa
-wpc
-kazeina
-clenburexin treca
To chyba tyle, odpowiem na każde pytanie, pierwsza wypiska już jutro !
Początek redukcji 87kg
Zdjęcie z 18.01 - 76kg
Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2014-01-26 20:42:59
About Mad:
-Damian
-21 lat
-173cm wzrostu
-82cm pas
-37 bic
-102 klatka
-waga 76 / BF ~ 13-14%
-staż 4 miesiące
Dieta:
Zbilansowana ideał 40$ ww, 40%b, 20% t, obecnie 2100kcal
Trening:
Klasyczny split 4 razy w tyg + 2-3razy aero
Suplementacja:
-bcaa
-wpc
-kazeina
-clenburexin treca
To chyba tyle, odpowiem na każde pytanie, pierwsza wypiska już jutro !
Początek redukcji 87kg
Zdjęcie z 18.01 - 76kg
Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2014-01-26 20:42:59
Krzysztof Piekarz