SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MadZonk - This is survival of the fittest - Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Kreatyna jako antykatabolik zdecydowanie na tak, 5g mono dziennie i powinno być si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Mniej czerpania wiedzy z etykiet od suplementów.

bcaa od biedy po siłowym/po aero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 211 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14111
można wiedzieć w ile zrobiłeś tą redukcje ?? z 87 do 76 ??

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości."

"Jeżeli zabałaganione biurko jest znakiem zabałaganionego umysłu, znakiem czego jest puste biurko?"

"Większości łatwiej ignorować prawdę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Pandarek
Mniej czerpania wiedzy z etykiet od suplementów.

bcaa od biedy po siłowym/po aero.

Napisałem coś nie tak ?. Pytał się o kreatyne na redukcji to otrzymał jasną odpowiedź, a co do dawki jest to sprawa indywidualna i tylko zaproponowałem te 5g. Widzę, że lubisz się do wszystkiego przyczepić nie podając powodu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
"Kreatyna jako antykatabolik" jakbyś nie wiedział do czego się "przyczepiam".
Niech jeszcze hmb dorzuci, bo go katabolizm zje.


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2014-01-30 11:17:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Widzę, że się nie dogadamy. Odpowiedz mu chociaż co z tą kreatyną na redukcji bo też chciałbym wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
No ale co- kreatyna pomogłaby z wynikami siłowymi, pozwoliła na intensywniejsze treningi siłowe. Nie ma żadnych specjalnych antykatabolicznych właściwości. Zresztą przy tym poziomie zatłuszczenia nie ma mowy o żadnych stratach w mięśniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
No i trzeba było tak odrazu. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3440
Mineral44 - 16 tyg około.

Dziękuję wam chłopaki, mam jeszcze pytanie co do kaloryczności diety obecnie mam ok 2100 kcal zaczynałem redukcje z 2800, to troche mało, a planowana długość redukcji przeraża mnie pod kątem ile tych kalorii mi zostanie kiedy będę w końcowej fazie. Gdzie jest ta dolna granica której nie powinienem przekraczac ?

Zmieniony przez - McZoNk w dniu 2014-01-30 15:53:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Ewentualnie zamiast obniżać kaloryczność możesz dodać trochę więcej cardio. Masz stagnacje dodaj 5 minut do cardio i czekaj, aż waga znów ruszy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja pomoc w ułożeniu treningu

Następny temat

Trening na mase do oceny

WHEY premium