Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam, korzystam z konta mojego kolegi a chciałem sie mianowicie zapytac o plan treningowy dotyczący siłowni. Chodze na boks 3 x w tygodniu i od jakiegos czasu zaczołem chodzić na siłownie regularnie 3 x w tygodniu, zastanawiam sie jaki plan treningowy moglbym sobie zastosowac aby nie starcić na szybkości ktora jest wazna w boksie. Bardzo prosze o rozpisanie jakiegoś planu treningowego czy to ma byc trening obowodowy czy może macie jakies inne sugestei, prosze o dokładną rozpiske aha mam 22 lata i boks cwicze od 3lat
Szacuny
72
Napisanych postów
5491
Wiek
44 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
48122
wydaje mi się że trening o nazwie ACT będzie dla Ciebie odpowiedni- wszystkie informacje na jego temat znajdziesz wpisując w wyszukiwarce ACT
miłej lektury i treningów
Szacuny
294
Napisanych postów
17217
Wiek
47 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
86319
Jezeli chodzi Ci o postepy w boksie to silownie potraktuj jako uzupelnienie. Napisz czy stosujecie jakies elementy silowe podczas treningow bo wtedy nie ma sensu dublowac tego co robisz na treningach boksu z silownia.
Napewno ACT nie zaszkodzi bo pobudzi uklad miesniowy w calosci, pozniej mozna by cos dopasowac dla Ciebie, tylko daj wiecej informacji.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dzieki za info, a więc nasze treningi są typowo bokserskimi czyli skakanka, bieg bokserski z hantelkami dużo brzuszków, pomki i bieganie. Pozniej mamy sparingi i tak mniej wiecej wyglada nasz trening.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
sorki ze tak dlugo nie odpisywalem ale nie mialem czasu, a co do pytanie to ćwicze tylko i wyłącznie dla samego siebie ( rekreacyjnie ) ale zawsze moj trening jest na maxa, ile moge to daje z siebie wszystko