Witam wszystkich serdecznie
Ćwiczę od września tego roku. Jak dotąd moim celem było zbudowanie trochę mięśni i właśnie to czynie. Na początku planowałem robić masę do końca lutego, ale teraz zastanawiam się czy nie lepiej pociągnąć to do końca marca i w kwietniu zacząć redukcje. Mój poziom tkanki tłuszczowej to 14,5% badałem się u dietetyk. chciał bym zredukować do 9%. Dodam że w połowie czerwca wyjeżdżam nad morze. Bardzo proszę o podpowiedź i z góry dziękuje o pozdrawiam
Ćwiczę od września tego roku. Jak dotąd moim celem było zbudowanie trochę mięśni i właśnie to czynie. Na początku planowałem robić masę do końca lutego, ale teraz zastanawiam się czy nie lepiej pociągnąć to do końca marca i w kwietniu zacząć redukcje. Mój poziom tkanki tłuszczowej to 14,5% badałem się u dietetyk. chciał bym zredukować do 9%. Dodam że w połowie czerwca wyjeżdżam nad morze. Bardzo proszę o podpowiedź i z góry dziękuje o pozdrawiam

Krzysztof Piekarz