SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak mam ćwiczyć?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 489

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

16

Waga

82

Wzrost

183

Cel treningowy

zbudowąć mięśni a potem zredukować tłuszcz

Staż treningowy na siłowni

5 miesięcy

Uprawiane inne sporty

rekreacyjnie koszykówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławka, sztanga, hantle

Dieta

stosuje

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

aktualnie przerabiam plan który jest podwieszony na stronie gównej (fbf 2 zestawy)

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

nie biłem rekordów a w serii martwy 50, przysiad 50, wyciskanie 40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 868
Witam wszystkich serdecznie
Ćwiczę od września tego roku. Jak dotąd moim celem było zbudowanie trochę mięśni i właśnie to czynie. Na początku planowałem robić masę do końca lutego, ale teraz zastanawiam się czy nie lepiej pociągnąć to do końca marca i w kwietniu zacząć redukcje. Mój poziom tkanki tłuszczowej to 14,5% badałem się u dietetyk. chciał bym zredukować do 9%. Dodam że w połowie czerwca wyjeżdżam nad morze. Bardzo proszę o podpowiedź i z góry dziękuje o pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Od września tego roku?

Imo nie ma sensu redukować, mięsa za wiele nie zbudowałeś, ciągnij jeszcze masę z głową a na redu przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 868
dzięki za podpowiedż
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze dni na siłowni

Następny temat

Prośba o ocenę treningu.

WHEY premium