czy w pierwszym tygodniu brania mono trzeba robić nasycenie ,jeśli tak to w jakich porach i jakie dawki ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
nie trzeba ale możnaa
TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit
Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/
...
jak robisz krotki cykl w stylu 4-5 tyg to robile sie nasycanie przy dłuzszym w stylu8-12 tyg nie trzeba
...
Ja wcale nie robie tego nasycenia bo to strata kreatyny. Organizm i tak nie przyswoi takich dawek
...
Przyswoi. Jak robisz krótki cykl to rób fazę ładowania, przy normalnym cyklu 8-12tyg standardowe dawki DT/DNT
Test suplementów UNS-a !
http://www.sfd.pl/Test/relacja__UNS_SUPPLEMENTS_Creatine_HCL,_Vit_a_Min,_FlavoVit_C,_Loader_II_Shot_-t1040166.html#post6
4 TEST PRZEDTRENINGÓWEK!
http://www.sfd.pl/4_Test_przed_treningówek_opinie-t1089013.html
6 test przedtreninigówek
http://www.sfd.pl/6_składkowy_test_przed_treningówek_opinie_-t1097986.html
...
Rano jak wstaniesz weź 5 gram w dzien bez treningu a w dniu treningu 5 gram rano i 5 bezpośrednio po treningu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz