yo,mam problem z kreatyną (250 tabletek po 800mg 112 białka,688 kreatyny)
na opakowaniu jest napisane zeby brac 42 dni.ale na tyle mi nie starczy wiec lepiej brac przez 42 dni ale dawki mniejsze czy krócej brać ale dawki takie jak sa na opakowaniu (pomijam nasycenie)pomóżta panowie (na drugie opakowanie mnie nie stąć;( )
i drugie pytanie co można dodać do ovo żeby było mniej niedobre?
Nie jest źle czuć sie dobrze.
na opakowaniu jest napisane zeby brac 42 dni.ale na tyle mi nie starczy wiec lepiej brac przez 42 dni ale dawki mniejsze czy krócej brać ale dawki takie jak sa na opakowaniu (pomijam nasycenie)pomóżta panowie (na drugie opakowanie mnie nie stąć;( )
i drugie pytanie co można dodać do ovo żeby było mniej niedobre?
Nie jest źle czuć sie dobrze.
Nie jest źle czuć sie dobrze.
Krzysztof Piekarz
1 BOLD NOWEJ GENERACJI
A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW
NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Red Devils -----> Manchester United Football Club