SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

MR SFD 2013: JUNIOR - GŁOSOWANIE

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23707

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69
1.Dmexe
2.unnamed
3.srubex
4.745906
5.aksel
6.r3siu
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
1. Slowian223
2. Aksel
3. Koza89
4. PasywnyHG
5. DMexe
6. Unnamed
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 859 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38143
1. Aksel
2. PasywnyHG
3. Koza89
4. Dmexe
5. Slowian223
6. Unnamed

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 5707 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 133163
1. Slowian223
2. Aksel
3. Dmexe.
4. PasywnyHG
5. Koza89
6. 745906

Należy okazać!

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
6 pkt-Słowian223

Fajna, symetryczna,harmonijna sylwetka-smiało można sie pokazać na zawodach-bo na co czekać?
Sa to podstawy do dalszego rozwoju w tym kierunku-czasu jest dużo...
Pora przejść na wyższy poziom i zrobić to tak,jak 40 lat temu Arnold-zaliczać zawody od najmniejszych...
Jak dla mnie-1 miejsce w juniorach.

5 pkt-Koza89
-ogólnie zwarta umieśniona sylwetka mimo słabego pozowania i ustawienia zdjeć-długo porównywałem z kolejnymi dwoma uczestnikami-tu przeważyło ogólne wyrazne umieśnienie i mieśnie brzucha.
To daje nam dziś 2 miejsce

4 pkt-Dmexe

Silna budowa,dobra masa góry i dołu.Patrząc wg zdjęć-warto zwrócić uwadę na większy rozwój mieśni ramion-czesto się to spotyka u zawodników z poteznymi nogami.

Teraz i dziś-3 miejsce

3 pkt PasywnyHG

Dobra budowaz potężną klata,troche słabsze nogi w stosunku do reszty,trochę też słabszy brzuch w stosunku do rzeźby całego ciała a szczególnie góry.Warto nad wyrównaniem tych elementów popracować,bo ogólnie sylwetki tego typu podobaja się sdziom i kibicom

Dziś 4 miejsce

2 pkt-Aksel-sylwetka proporcjonalna,wyrzeźbiona,harmonijnie rozwinieta-jedyny problem-brak wiekszej masy.
Mając tak dobre podstawy i dalej je utrzymując-jdnynie zwiększamy mase mięśni-smiało można liczyć na pierwsze miejsca w konkursach i w zawodach na scenie-dziś miejsce 5.


1 pkt- 745906

Widać fajna sylwetke ale z powodu kiepskich zdjeć i miejsca ich wykonania-trudno tu dokładnie ocenić.
W każdym razie-tytuł Mr Triceps masz na pewno....

Warto pamietać o jednej zasadzie-jak coś robić-to zawsze na maxa-czyli dobieramy tło,próbujemy pozy,oświetlenie,szukamy kolegi(albo lepiej-koleżanki) z dobrym aparatem fotograficznym.Warto zrobić kila zdjeć-dac do oceny innych kumplom,pokazać trenerowi na siłowni,jakiemuś zawodnikowi-wykorzystać uwagi.

Te działania są na wage złota-czyli dobrego miejsca.A półśrodki lub ćwierć środki zawsze sie na końcu nie sprawdzaja i zaniżaja wynik.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16624
1 miejsce Slowian223 - Karol Bucki,
jak dla mnie najciekawsza sylwteka, taka w klasyczny stylu. jak na ten wiek idealna. dobre dociecie , dobre czwórki i lydki

2 miesjce Dmexe. - Damian Maśliński
pelna klatka, masywne (ale nie dociete) nogi, ogolnie dobrze to wyglada, brak mi jeszce tylko wiekszego bicepsu.

3 miesjce Aksel - Aksel B
wyrazne zdjecia dobrze obrazuja niezle dociecie. niezle to wyglada ale przydalo by sie jeszce pomasowac troszke :)

4 miejsce Koza89 - Grzegorz Deptuła
dobry brzuch, ubite plecy no i najlepsza jego partia to wg mnie klatka. przydały by sie wyrazniejsze zdjecia, mozliwe ze dalbym wtedy wyzsze miejsce

5 miejsce PasywnyHG - Kamil
spora klatka i łapy, troche brak mi tutaj nóg

6 miejsce 745906 - Łukasz
3 poza wyglada bardzo dobrze. dobry brzuch i triceps. brak mi tutaj lepszych nóg, lepszego pozowania i troche za słaba jakosc zdjec
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
1.slovian223
2.aksel
3.dmexe
4.koza89
5.pasywnyhg
6.745906

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59541
1. Slowian223
2. Dmexe
3. Aksel
4. PasywnyHG
5. 745906
6. Koza89

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 94708
1. Slowian223
2. Aksel
3. Koza89
4. PasywnyHG
5. DMexe
6. 745906

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
1.Dmexe
2.Rambo
3.Slovian
4.r3siu
5.unnamed
6.745906

Zmieniony przez - DIMITRII23 w dniu 2013-12-08 21:03:15
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

94r Ocena, Pomoc :)

Następny temat

MR SFD 2013: PROFESJONALIŚCI - GŁOSOWANIE

electro
Polecane artykuły