Witam, jestem ektomorfikiem, ale chciałbym spróbować czegoś innego niż diety z przewagą WW ponieważ jestem na niej od 3 lat minimum, a naczytałem się ostatnio sporo o szkodliwości dużej ilości WW. Jedynym takim elementem który mnie zniechęca do rozpoczęcia diety Low Carb jest to, że dość intensywnie trenuję, (trening siłowy 3 razy w tygodniu oraz trening SW 2 razy w tygodniu). Czy jeśli do tej pory mój organizm mocno się przyzwyczaił do spożywania ponad 5g/kg mc WW 2g/kg mc T oraz 2.3g/kg mc białka przejście od razu na dietę zgodną z założeniami low carb czyli w moim przypadku:
2.0B (139g)
3.6gT (261g)
2.0gWW (145g)
Nie będzie szokiem dla organizmu? Może lepiej zrobić to jakoś stopniowo? Jeśli tak to macie jakieś pomysły?
2.0B (139g)
3.6gT (261g)
2.0gWW (145g)
Nie będzie szokiem dla organizmu? Może lepiej zrobić to jakoś stopniowo? Jeśli tak to macie jakieś pomysły?
Krzysztof Piekarz