chcialbym sie was zapytac czy moglbym w tym planie zwiekszyc serie do 4 na wieksze partie i czy moglbym dorzucic jakies czwiczenie na trica i bica bo dwa to chyba malo bo i tak nie robie brzucha, i czy moge zastapic to czwiczenie (unoszenie tułowia z opadu) na jakies inne i na jakie propozycje
to plan
http://forum-kulturystyka.pl/treningi/3_dniowy_trening_na_mase_dla_poczatkujacych.html
to plan
http://forum-kulturystyka.pl/treningi/3_dniowy_trening_na_mase_dla_poczatkujacych.html
Krzysztof Piekarz