Tak samo jak wciągamy brzuch, żeby go spłaszczyć, możemy robić z pośladkami. Np. po każdym treningu wznosy tułowia z opadu (dużo powtórzeń), z biodrami wysuniętymi dalej do przodu niż przy ćwiczeniu prostowników kręgosłupa, żeby wznosy były wykonywane przez obkurczanie mięśni pośladkowych. Można wpłynąć na modelowanie pośladków przez zmianę położenia stóp (równolegle, palce nóg na zewnątrz, palce do siebie)
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."
"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..." 
A tak wogóle to nienawidze MATERIALISTÓW
1 BOLD NOWEJ GENERACJI