Podciąganie nachwytem
1,2,3,4,5,4 = 19
1,2,3,4,3 = 13
1,2,3,3 = 9
RAZEM = 41
Dzisiaj tylko podciąganie, zastanawiałem się nad tym by wykonywać tylko podciąganie codziennie. Zobaczymy jak to pójdzie, od jakiegoś czasu nie mam ochoty na ćwiczenia.
Trening króciutki, bo około 15 minut. W tym 2 x 3 minuty przerwy miedzy drabinkami i między powtórzeniami - 1 powt. = 10 sekund.
Trening nie za długi więc powinienem mieć ochotę na codzienną walkę z podciąganiem. A przy okazji może dociągnę maksa do 20 powtórzeń bo wczoraj wieczorem zrobiłem jedynie 12.. Przy 5 powtórzeniu wybijam się z z rytmu i muszę chociaż na chwilę zatrzymać się, być może dlatego taki słaby wynik.
1,2,3,4,5,4 = 19
1,2,3,4,3 = 13
1,2,3,3 = 9
RAZEM = 41
Dzisiaj tylko podciąganie, zastanawiałem się nad tym by wykonywać tylko podciąganie codziennie. Zobaczymy jak to pójdzie, od jakiegoś czasu nie mam ochoty na ćwiczenia.
Trening króciutki, bo około 15 minut. W tym 2 x 3 minuty przerwy miedzy drabinkami i między powtórzeniami - 1 powt. = 10 sekund.
Trening nie za długi więc powinienem mieć ochotę na codzienną walkę z podciąganiem. A przy okazji może dociągnę maksa do 20 powtórzeń bo wczoraj wieczorem zrobiłem jedynie 12.. Przy 5 powtórzeniu wybijam się z z rytmu i muszę chociaż na chwilę zatrzymać się, być może dlatego taki słaby wynik.
