SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

street workout + siłownia + kettlebells

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Witam !


Jestem nowy na tym forum dlatego proszę o wyrozumiałość .: )

Od 2 lat trenuję karate kyokushin . Niestety przez wakacie niema treningów związku z tym nie che bez czynnie siedzieć przed komputerem a nawet chcę popracować nad siłą.: ))
Ostatnio ogl. Na youtube coś o nazwie street workout bardzo mi się to spodobało i mam zamiar robić pompki, dipsy oraz podciąganie się . Oczywiście wiem ,że robiąc tylko street workout nie osiągnę wspaniałej klatki i ogólnie rzeźby dlatego zakupiłem ławeczkę ze sztangą z obciążeniem 40 kg dla mnie na klatę idealnie gdyż z większym ciężarem mogę po 2 seri nie zrobić wystarczającej ilości powtórzeń . Dodatkowo posiadam odważnik kettlebells .
I moje pytanie do was czy można to wszystko jakoś połączyć czyli street siłka i kettel i jak by wyglądał przykładowy plan treningowy ?????







Z góry dziękuję i pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Pomoże ktoś ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Planu nikt Ci nie ułoży od tak o samemu trochę wysiłku, a my sprawdzimy. Jasne że da się ułożyć plan przy pomocy tego sprzętu !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Tzn tak tylko potrzebował bym kilka wzkazówek . 1- Czy trening roździelić tak jak w splicie ,że np na klatę pompki klasyczne ,wyciskanie sztangi i tp Czy wszystko po trochu tak jak w fbw ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Czekaj, trenujesz karate, a chcesz piękną klatkę? Potem piszesz o sile. Sprecyzuj cel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedawno robiłem 6tyg cykl:

kettlebells - 2xtyg
klata + bic - 1xtyg

Dało radę :)

Z kettlami były kompleksy, a klatka i bic "normalnie" (pakmeńsko/sylwetkowo). Akurat te grupy mięśniowe z kettlami niewiele pracowały.
W zakończeniu mojego dziennika (Kettle w roli głównej) masz przykłady, filmiki itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Tzn wiesz klatka na plażę ale ogulnie lepiej władować na siłe bo i tak podczas tego robienie mięśnie bd lepszę : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
No tak tylko przydały by się jakieś powtórzenia i serię ale wielkie dzięki za dobry przykład :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
Bo z siłką sobię poradzę ale co do ketteballsa to ciężko . Nieznam nazwy ćw i które są warte trenowania bo jest ich wiele . Noi po ile seri i powtórzeń .. : D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W zakończeniu mojego dziennika (Kettle w roli głównej) masz przykłady, filmiki itp.

Zmieniony przez - panteon w dniu 2012-07-10 23:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 142
masz soga Wielkię thx : )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na nogi bez specjalistycznego sprzętu

Następny temat

Trening po wypadku i połamaniu

WHEY premium