SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JABŁCZAN ACTIVLAB TCM + AAKG + WHEY C6 + S.A.W.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 669
Witam
Biorę AAKG 1250 Olimp od 3 miesięcy i zjadłem już ponad 1kg Hi Tec c6. Czy dobrym połączeniem będzie do tego jabłczan Activlab 300 kaps. + S.A.W. ? Kreatyna wystarczy na 5 tygodni i co potem? Czytałem, że trzeba odczekać miesiąc i kupić jakąś inną np. CM3 i zacząć 2 cykl.Dodam, ze AAKG i białko C6 zamierzam brać cały czas. Mam 170cm wzrostu, waze 60 kg i ćwiczę 3 miesiące.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Od kad cwiczysz bierzesz aakg? Po co? Pierwszy cykla robi sie na mono, daje najlepsze efekty, mozesz kupic tanie z vitalmaxu, ja pierwsze bralem z trecka z tauryna wspominam najlepiej, chyba ze wiezysz w zrodla mono to mozesz kupic drozsze z universal.

Chyba ze uprzesz sie na jabłko, ale lepiej zrob na nim 2 cykl, a saw z takim stazem sobie daruj bo i tak bedziesz miał pompe i przyrosty, jezeli dobrze jesz.
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
za mały staż na suple
dział odzywianie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 669
AAKG, biorę po to, bo powinno się je brać nie w jakichś cyklach tylko ciągle, ponieważ rozszerza naczynia krwionośne i dzięki temu lepiej doprowadza np. białko do mięśni itd. pobudza też hormon wzrostu. Już za późno na mono, bo kupiłem ten jabłczan i słyszałem, że jest lepszy na redukcji, a ja właśnie na niej jestem. Po jakim czasie mam zacząć 2 cykl i jaką kreatyną najlepiej? I co ma S.A.W. do to pompy i przyrostu? To jest chyba przecież po to, aby bardziej mnie pobudzało do ćwiczeń. I czy jak już zaczne brać S.A.W. to muszę to robić przez dłuższy czas jakiś czy mogę odstawić np. po 4 tygodniach? Dodam, że odżywiam się dobrze, mam stałą diete itp.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
jak redukcja to stała suplementacja kreatyną 5g dziennie. Nie szalej z AAKg w stałej suplementacji gdzieś w dziale badania jest chyba artykuł o jej szkodliwym działaniu w długotrwałej suplementacji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 669
A w dni treningowe brać 10g kreatyny czy też 5g?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
na edukcji daj stałą suplemntację, jak skonczysz redukcję miesiąc przerwy od kreatyny i mozesz npo masę robic z powyższym dawkowaniem rozpisanym przez dextera

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 669
Ok, czyli brać na redukcji 5g kreatyny po treningu w dzień treningowy i w dzień nietreningowy nadczo tyle samo? Białko mam wliczone w dietę.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy na rzezbe

Następny temat

Ekonomiczna kreatyna lub stack na dluzszy cykl

electro
Polecane artykuły