SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JABŁCZAN ACTIVLAB TCM + AAKG + WHEY C6 + S.A.W.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 669
Witam
Biorę AAKG 1250 Olimp od 3 miesięcy i zjadłem już ponad 1kg Hi Tec c6. Czy dobrym połączeniem będzie do tego jabłczan Activlab 300 kaps. + S.A.W. ? Kreatyna wystarczy na 5 tygodni i co potem? Czytałem, że trzeba odczekać miesiąc i kupić jakąś inną np. CM3 i zacząć 2 cykl.Dodam, ze AAKG i białko C6 zamierzam brać cały czas. Mam 170cm wzrostu, waze 60 kg i ćwiczę 3 miesiące.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 287 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2468
Od kad cwiczysz bierzesz aakg? Po co? Pierwszy cykla robi sie na mono, daje najlepsze efekty, mozesz kupic tanie z vitalmaxu, ja pierwsze bralem z trecka z tauryna wspominam najlepiej, chyba ze wiezysz w zrodla mono to mozesz kupic drozsze z universal.

Chyba ze uprzesz sie na jabłko, ale lepiej zrob na nim 2 cykl, a saw z takim stazem sobie daruj bo i tak bedziesz miał pompe i przyrosty, jezeli dobrze jesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
za mały staż na suple
dział odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 669
AAKG, biorę po to, bo powinno się je brać nie w jakichś cyklach tylko ciągle, ponieważ rozszerza naczynia krwionośne i dzięki temu lepiej doprowadza np. białko do mięśni itd. pobudza też hormon wzrostu. Już za późno na mono, bo kupiłem ten jabłczan i słyszałem, że jest lepszy na redukcji, a ja właśnie na niej jestem. Po jakim czasie mam zacząć 2 cykl i jaką kreatyną najlepiej? I co ma S.A.W. do to pompy i przyrostu? To jest chyba przecież po to, aby bardziej mnie pobudzało do ćwiczeń. I czy jak już zaczne brać S.A.W. to muszę to robić przez dłuższy czas jakiś czy mogę odstawić np. po 4 tygodniach? Dodam, że odżywiam się dobrze, mam stałą diete itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak redukcja to stała suplementacja kreatyną 5g dziennie. Nie szalej z AAKg w stałej suplementacji gdzieś w dziale badania jest chyba artykuł o jej szkodliwym działaniu w długotrwałej suplementacji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 669
A w dni treningowe brać 10g kreatyny czy też 5g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na edukcji daj stałą suplemntację, jak skonczysz redukcję miesiąc przerwy od kreatyny i mozesz npo masę robic z powyższym dawkowaniem rozpisanym przez dextera

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 669
Ok, czyli brać na redukcji 5g kreatyny po treningu w dzień treningowy i w dzień nietreningowy nadczo tyle samo? Białko mam wliczone w dietę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementy na rzezbe

Następny temat

Ekonomiczna kreatyna lub stack na dluzszy cykl

WHEY premium