Nie wpisałem się po to, żeby cię strofować odesłaniem do linka jak to odebrałeś, tylko odpowiedziałem właśnie na twoje pytania. A w tamtym linku masz odpowiedzi, czyli, że nie ma sensu dla ciebie ani program dzielony, ani gonienie za trudniejszą wersją ćwiczeń, tylko trening na większej ilości powtórzeń.Trening obwodowy jest w sam raz. Tym bardziej, że i tak jest intensywniejszy od twojego jako wprowadzający, niż twój obecny jako drugi po miesiącu zaawansowania.
A co do brzuszków i spięć, to brzuszki paradoksalnie średnio są na brzuch, za to spięcia owszem , za to większa szansa sobie coś nadwyrężyć na początek w przypadku "brzuszków".
A co do brzuszków i spięć, to brzuszki paradoksalnie średnio są na brzuch, za to spięcia owszem , za to większa szansa sobie coś nadwyrężyć na początek w przypadku "brzuszków".