Witam :)
Skończyły się wakacje,więc z siłowni przeszedłem do ćwiczeń w domu,posiadam x2 hantelki,sztange łamaną i ławeczke do brzuszków.
Ćwiczyć Pon-Śr-Piąt.
I byłbym wdzięczny jakby ktoś rozpisał mi plan w jaki dzień co ćwiczyć (nie licząc pleców) a jedynie do ćwiczeń na uda mógłby mi rzucić filmik jak wykonywać dane ćwiczenie hantelkami lub sztangą łamaną.
Ogólnie moim celem jest zwiększenie siły ( min by zacząć podciągać się na drążku na ktorym nie daje rady)
Skończyły się wakacje,więc z siłowni przeszedłem do ćwiczeń w domu,posiadam x2 hantelki,sztange łamaną i ławeczke do brzuszków.
Ćwiczyć Pon-Śr-Piąt.
I byłbym wdzięczny jakby ktoś rozpisał mi plan w jaki dzień co ćwiczyć (nie licząc pleców) a jedynie do ćwiczeń na uda mógłby mi rzucić filmik jak wykonywać dane ćwiczenie hantelkami lub sztangą łamaną.
Ogólnie moim celem jest zwiększenie siły ( min by zacząć podciągać się na drążku na ktorym nie daje rady)
Krzysztof Piekarz