SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykl Kreatynowy pomoc przy dawkowaniu itp.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 639
Siema chciałbym zacząć cykl z kreatyną mono Olimpu (bo każdy ją chwali). Jak powinienem dawkować kreatyne? Słyszałem, że 5g rano i 5g po treningu, ale u mnie to raczej nie zadziała bo na 5 rano ide do pracy na 2.5h a potem od razu na siłownie. Od jakiegoś miesiąca zacząłem sie dobrze odżywiać tj. 5 zdrowych posiłków dziennie. Aczkolwiek i tak nie chce podczas cyklu kreatynowego jechać bez rygorystycznej diety bo chcę max efektów więc zamówię sobię dietę na PoTreningu.pl i do niej w 100% będę się stosował. Chciałbym wiedzieć jakie witaminki i przyswajacz byście do tej kreatyny polecili. Jeszcze jakieś suplementy? Czytałem już dość sporo o cyklu kreatynowym, ale wszędzie piszą co innego dlatego chcę się was poradzić bo zawsze zaj**iście pomagacie. :)

Płeć: M
Wiek: 19
Waga: 78.5kg
Cel treningowy: Niemam jakiegoś dokładnego celu, chcę po prostu max efektów z tego cyklu więć ile wejdzie tyle wejdzie i będę zadowolony.
Obecny %BF: Niemam pojęcia, ale myślę, że cos koło 15-18%
Staż treningowy na siłowni: 8 miesięcy
Uprawiane inne sporty: Brak
Dostęp do sprzętu: Full osprzęt siłownia
Dieta: Nie wiem co tu napisać, ale wyżej o tym pisałem.
Zażywane suplementy: BCAA przed i po siłowni, Białko po siłowni i czasami jak nie dostarczę go wystarczająco jakimś posiłkiem.

We've all been sorry, we've all been hurt but how we survive is what makes us who we are.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
wrzucaj tak jak napisałeś porcja rano i porcja po silowni
przyswajacza do kreatyny nie potrzebujesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6798
no dobrze, daj 5grano i 5g po, standard

Zmieniony przez - papsiorek w dniu 2013-11-04 14:51:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 639
Jakieś witaminki polecicie? Słyszałem, że bardzo się przydają podczas cyklu kreatynowego i nie tylko. Jeszcze jak brać kreatyne w dni nie treningowe? 5g tylko rano?

Zmieniony przez - Milch w dniu 2013-11-04 15:12:58

We've all been sorry, we've all been hurt but how we survive is what makes us who we are.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32554
tak w nie treningowe 5 g rano
ja jesm zazwyczaj multiple z olimpu, nie dawno fajne z treca wyszły day/night formula
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 639
Ok dzięki za odpowiedzi.

We've all been sorry, we've all been hurt but how we survive is what makes us who we are.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kali hyphy mud--Daje KOPA !!!!

Następny temat

Suplementy - P90X - późna pora ćwieczeń

electro
Polecane artykuły