SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl kreatynowy przy redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1257

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga / wzrost

188/94

Staż treningowy

rok

Cel cyklu

redukcja

Stosowane już wcześniej suplementy

kreatyny

Stosowane wcześniej spalacze

nie

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nie

Przewidziane finanse na cykl

400
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Witam jestem nowy jest to mój pierwszy post na tym forum ale mam pytanko czy warto zrobić cykl kreatynowy w czasie diety redukcyjnej.Wiem wiem ze na pewno ktoś już o to pytał ale postanowiłem wznowić temat.Jestem endomorfikiem wiec wiadomo mam problem zalewam się i dlatego myślę o kreatynie która będzie działać jako antykatabolik czy pomoże mi ona w utrzymaniu siły wiadomo przy redukcji jest ciężko przynajmniej mi czuje się dużo słabszy czy warto warto o tym myśleć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
warto robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
j/w
mozesz tez pomyslec o kofeinie przed treningiem ktora doda Ci troche energii, o ile nie bedziesz stosował juz innych supli z kofa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Myślę właśnie o jakiejś prze treningówce bo naprawdę brakuje energii przed treningiem ospały i bez siły a chęci naprawdę wielkie tylko organizm mówi nie

Zmieniony przez - Kafar1992 w dniu 2012-12-25 21:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
spróbuj wiec kofeiny solo na poczatek, jak stwierdzisz ze to jednak malo kupisz sobie jakas przed treningówke
https://sklep.sfd.pl/Trec_Caffeine_200plus-opis2882.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Thx za poradę spróbuje i zobaczymy :D a kredkę jaka polecacie,stosujecie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
Dla mnie ten produkt zupełna nowość zawsze stosowałem kreatyny Trecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
raczej firma nieznana ,bo kreatyna ta sama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 232
No tak nie zawsze to co jest rozreklamowane jest dobre :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biegunka! spalacz czy błędy w diecie?

Następny temat

Kreatyna + dieta

WHEY premium