Witam, zaczynam ćwiczyć w swojej piwnicznej siłowni, staż zerowy, dawniej tylko jakieś pompeczki machałem jak mi sie chciało. Postanowiłem ćwiczyć takim planem treningowym fbw 3x tydzień.
Przysiad 12-10-8 (tutaj sie zastanawiam czy na początek lepiej stała liczba powtórzeń, a jeśli taka jak jest to ile kg zwiekszać obciążenie co serie?)
Wiosłowanie sztangą 12-10-8
Wyciskanie na płaskiej 12-10-8
Wyciskanie stojąc 12-10
Wyciskanie francuskie 12-10
Uginanie przedramion ze sztangą 12-10
Nie wiem czy ćwiczyć tym planem czy dwoma zestawami, i czy dodać łydki/przedramiona. I na początku przez pierwsze kilka treningów wgl dawać jakieś obciążenie czy sam gryf z bardzo małym obciążeniem żeby nauczyć sie techniki przyzwyczaić się itd ?
Zmieniony przez - Puchatek94 w dniu 2013-11-03 19:34:57
Przysiad 12-10-8 (tutaj sie zastanawiam czy na początek lepiej stała liczba powtórzeń, a jeśli taka jak jest to ile kg zwiekszać obciążenie co serie?)
Wiosłowanie sztangą 12-10-8
Wyciskanie na płaskiej 12-10-8
Wyciskanie stojąc 12-10
Wyciskanie francuskie 12-10
Uginanie przedramion ze sztangą 12-10
Nie wiem czy ćwiczyć tym planem czy dwoma zestawami, i czy dodać łydki/przedramiona. I na początku przez pierwsze kilka treningów wgl dawać jakieś obciążenie czy sam gryf z bardzo małym obciążeniem żeby nauczyć sie techniki przyzwyczaić się itd ?
Zmieniony przez - Puchatek94 w dniu 2013-11-03 19:34:57
Krzysztof Piekarz