Witam. Od przyszłego tygodnia chcę zacząć przygodę z siłownia ( co do sprzętu mam wszystko ). I mam do was takie pytanie. Czy ćwiczenie przez cały tydzień jest dobre ( zdrowe i wgl. ) Tzn. chodzi mi o to czy mogę ćwiczyć tak że np.:
Poniedziałek - Klata
Wtorek - Biceps
Środa - Triceps
Czwartek - Nogi
Piątek - Brzuch
Sobota - Plecy
Niedziela - Barki
Czy lepiej jest coś takiego, że ćwiczę 3 razy w tygodniu ( pn, śr, pt ) np:
Poniedziałek - Klata, Biceps, Triceps
Środa - Nogi, Brzuch
Piątek - Plecy, Barki
Proszę o wypowiedź.
Poniedziałek - Klata
Wtorek - Biceps
Środa - Triceps
Czwartek - Nogi
Piątek - Brzuch
Sobota - Plecy
Niedziela - Barki
Czy lepiej jest coś takiego, że ćwiczę 3 razy w tygodniu ( pn, śr, pt ) np:
Poniedziałek - Klata, Biceps, Triceps
Środa - Nogi, Brzuch
Piątek - Plecy, Barki
Proszę o wypowiedź.
Krzysztof Piekarz