Siema, mam pytanko czy mozna ćwiczyc w ten sposob klatke i plecy, ze ćoiwczenia wykoywane sa naprzemiennie, tak jak np w Armagedonie??
NO PAIN NO GAIN
życie jest jak sztanga, ciężekie ale do uniesienia
Paaaaaanie, daj Pan spokój!!! 
NO PAIN NO GAIN
życie jest jak sztanga, ciężekie ale do uniesienia
Paaaaaanie, daj Pan spokój!!! 
TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!
Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej
Krzysztof Piekarz