Cześć,
Mam do Was pytanie. Sytuacja wygląda tak:
Rok 2011 dieta i redukcja pod okiem Konia. Super sprawa, zrzuciłem około 20kg. Potem oczywiście z własnej winy, brak ruchu, nie trzymana dokładnie dieta i po dwóch latach waga wrócila do punktu wyjścia.
Teraz najważniejsze: Przez te dwa lata jadłem potrawy z diety - nie ilości jakie były, ale jadłem. Np w pracy na zmiane albo 2xsalatka z kurczakiem albo 2xnalesniki z maki pelnoz. z miesem mielonym wg przepisu Konia, obiad ryż z kurczakiem - praktycznie codziennie. I tak przez prawie dwa lata.... Uprzedam pytania: nie, nie znudzilo mi sie to jedzenie :) (a dodam, że poza tymi daniami jadłem też dużo syfu - stąd też powrót do otyłości).
I pytanie. Ponieważ wróciłem do wagi jak dwa lata temu, podjąłem kolejną próbę, skoro wtedy dieta była przygotowana pod moją masę ciała to i teraz powinna działać. Oczywiście w jej skład wchodzą np wspomniane sałatki, naleśniki, ryże, kurczaki. Czy w związku z tym, organizm mógł się w jakiś sposób przyzwyczaić do takiego jedzenia - nawet jeśli jest ono zdrowe dla mnie i teraz nie reagować na taką dietę?
Mam do Was pytanie. Sytuacja wygląda tak:
Rok 2011 dieta i redukcja pod okiem Konia. Super sprawa, zrzuciłem około 20kg. Potem oczywiście z własnej winy, brak ruchu, nie trzymana dokładnie dieta i po dwóch latach waga wrócila do punktu wyjścia.
Teraz najważniejsze: Przez te dwa lata jadłem potrawy z diety - nie ilości jakie były, ale jadłem. Np w pracy na zmiane albo 2xsalatka z kurczakiem albo 2xnalesniki z maki pelnoz. z miesem mielonym wg przepisu Konia, obiad ryż z kurczakiem - praktycznie codziennie. I tak przez prawie dwa lata.... Uprzedam pytania: nie, nie znudzilo mi sie to jedzenie :) (a dodam, że poza tymi daniami jadłem też dużo syfu - stąd też powrót do otyłości).
I pytanie. Ponieważ wróciłem do wagi jak dwa lata temu, podjąłem kolejną próbę, skoro wtedy dieta była przygotowana pod moją masę ciała to i teraz powinna działać. Oczywiście w jej skład wchodzą np wspomniane sałatki, naleśniki, ryże, kurczaki. Czy w związku z tym, organizm mógł się w jakiś sposób przyzwyczaić do takiego jedzenia - nawet jeśli jest ono zdrowe dla mnie i teraz nie reagować na taką dietę?
Krzysztof Piekarz
Być może popełniasz błędy nie w samym doborze produktów a sposobie ich przygotowania, często widziałem jak ludzie robili z moimi dietami cuda i ni jak to przypominało rozpiskę wyjściową, która była podana na papierze. Stan metabolizmu również zmienia się z czasem, a że rozpiska była przygotowana pod jego formę z roku 2011 mało prawdopodobne by dziś znajdował się w tej samej kondycji.