SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak reakcji na dietę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
sorry, przypadkiem i Twój post polecał. Koledze podziękujemy już w tym dziale, bo po raz kolejny złote rady daje.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Spoko, nic szczególnego moja wypowiedź nie wnosiła do tematu, poza tym, że nie chce słyszeć o żadnym Dukanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Przemek, a jeśli jem za mało - to czy organizm może tak reagować i metabolizm nie ruszy? Pytam bo szukam przyczyny, prawdopodobnie ją znalazłem. Jem o jeden posiłek mniej... Fakt, to działało jak metabolizm się rozkręcił, ale widzę, że na początku jadłem 6xdziennie, a teraz jeden obiad mi wyleciał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ok, żeby nie wklejąć Twojej diety, wyszło mi tak:

Moje zapotrzebowanie: 3082kcal
Dieta dzień treningowy:

dostarczono 3886 kcal
b: 256 g (26%) ww: 264 g (27%) tł: 210 g (48%)

Czy taki rozkład jest odpowiedni? Czy nie jem za dużo w stosunku do tego co potrzebuje? Rozumiem, że spalam też, ale to było uwzględnione w liczeniu zapotrzebowania. Chyba, że się mylę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
chyba coś pokręciłeś :D:D znalazłem Twoją ostatnią rozpiskę i pierwszy z brzega dzień treningowy ma 200g białka, 150g węgli i 100g tłuszczu. ;p

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ja patrzyłem na pierwszą rozpiskę z naszej współpracy gdzie dokładnie miałem podane ilości składników :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
W takim razie i tak wychodzi 500kcal mniej niż z Twoich obliczeń. Jednak po prawie 2,5 roku nie jestem wstanie stwierdzić, czemu podejmowaliśmy zabiegi takie a nie inne, pewnie wyszło to w korespondencji mailowej, bo z tego co widzę nie miałem jeszcze tak rozbudowanej ankiety jak na dzień dzisiejszy, więc jak masz jeszcze stare maile proponuję przejrzeć. Choć osobiście przyjąłbym, którąś z rozpisek z późniejszego okresu jak chcesz bazować na zgromadzonych materiałach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Ok, wrzuciłem ostatnią dietę (warunki początkowe takie same) i wyszło, że:

Dzień treningowy:
dostarczono 2725 kcal
b: 223 g (33%) ww: 186 g (27%) tł: 119 g (40%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51769 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349984
nie bardzo wiem gdzie Ty te rozpiski wrzucasz, że wychodzi Ci tyle, tak czy inaczej już mniejsza z tym, nie ma to większego znaczenia, są to warianty o niższej podaży energii, więc jak nie chcesz rozpisywać diety sam, to bazuj na ostatnich materiałach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jedzonko

Następny temat

Twaróg zmiksowany z mlekiem

WHEY premium