SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mamaanka......czas zaczac

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
i coś mnie tknęło, może zamiast chleba w ostatnim posiłku lepiej zjeść banana?

dodam, że w każdym posiłku oprócz około-treningowych są warzywa typu :pomidor, papryka czerwona surowa, sałata.

Mam zakupione masło orzechowe, do jakiego posiłku będzie dobre jego włączenie?

Zmieniony przez - mamaanka w dniu 2013-10-20 13:17:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
Miska na jutro oraz
rozgrzewka bieznia 10 min
-Trening silowy A + aero 30 min

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10437
Sama bieżnia to nie rozgrzewka.

http://www.sfd.pl/Ciemna_strona_mocy__Darthmaul_DT-t974499.html

– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
Ok, artykul Riona 10 doczytany
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 283202
Atak CIę tknęło z t chlebem i bananem dlaczego?

http://potreningu.pl/artykuly/454/maslo-orzechowe-

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-10-21 12:46:21

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
bo moze za duzo tego pieczywa? w sumie to wegle i to wegle. Rozumiem, ze miska i trening gra?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99979
O treningu to akurat ciężko cokolwiek powiedzieć, bo samo napisanie był trening A to nie wystarczy. Wypisz dokładnie co robiłaś i jakie były obciążenia. Popatrz na dzienniki jak inne dziewczyny robią sprawozdanie

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
ok. na pierwszej stronie napisałam co zawiera trening A z tym ze bez obciazen....zobaczymy na co mnie stac. Łooo matko :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3362 Napisanych postów 8469 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 407869
Ekspertem od misek nie jestem, ale 60 g białka w proszku to na pewno zbyt dużo.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
43g bialka z odzywki, ale fakt wychodzi 50 g bialka na posilek , za malo bialka bylo na sniadanie...chyba bedzie trzeba wyposrodkowac.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla mojej dziewczyny :-)

Następny temat

Tętno podczas ćwiczeń, a spalanie tłuszczu.

electro
Polecane artykuły