SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mamaanka......czas zaczac

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
Dzisiaj mial byc trening silowy....nie mam sił do swojego faceta.
Takie krotkie pytanko czy moge zwiekszyc liczbe tr, silowych w tygodniu, bo jak tak dalej pojdzie to ich wypadkowa bedzie równa k...wa zero zawsze mu cos wypada, zawsze dluzej w pracy...itd.

Miska na dzisiaj czysta, bez szalenstw. Przyszla @ i mam w pasie + 3 cm, w dupsku +2cm......no coment


Do tego info od lekarza, że mam niedobór wit D3 psia mać, na jakim poziomie nie laskaw był napisać, ale mam sobie usupelnić. Od tak uzupełnić-już nie określił jak..zostaje lektura.


Zmieniony przez - mamaanka w dniu 2013-11-04 19:30:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
A ja takie mam pytanie, dlaczego uzależniesz TWÓJ trening od drugiej osoby? To nie jest dobry pomysł, jeśli jesteś zależna od wspólnego samochodu i nie zawsze możesz go wziąć, to proponuję pokombinować z cięzarkami w domu... Co do witaminy D3 to MUSISZ wiedzieć, na jakim poziomie jest niedobór, żeby wiedzieć, jaka dawka jest wskazana. Poszukaj artu o witaminie D3, powinien tu gdzieś być.

Spalacz na razie sobie daruj, ogarnij dietę, trening i ewentualnie, jak już zostanie Ci do zrzucenia 3% fatu z 17 to się pozastanawiamy nad spalaczem
Filmiki wrzucaj do dziennika, chyba że nie masz ochoty ich pokazywać wszystkim, wtedy wyślij modce, która zgodzi się Ciebie prowadzić i oceniać technikę.

Zmieniony przez - bubumysz w dniu 2013-11-05 08:53:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 4694 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53265
Może kup hantle bitumiczne bądź żeliwne 2X20 te składane z różnymi obciążeniami, a do tego jeszcze piłkę? Będziesz mogła robić trening, kiedy dziecko będzie spało, a na męża nie trzeba będzie czekać. Koszt się zwraca i wychodzi taniej niż za siłownię. Później jak się wkręcisz to dokupisz sobie więcej kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
Chyba bede musiala tak zrobic, bo dzisiaj to ja znow mam warte przy dzieciach. Co do cieżarów już dawno rozwazalam opcje zakupu, możecie cos w tej kwestii doradzic albo wrzucic linka? Na siłke chodze po częsci dlatego, bo to jedyne miejsce gdzie jestem wśrod "Ludzi" i moge wyrzucić z siebie zlość i pokonywać swoje słabości.
Filmy wrzucę tutaj na dziennik jak tylko zgram sie z bratem na silce. Niech inni uczą się na moich błedach

Wczoraj wygrala u mnie ta Pani :)





zrobilam 1 runde....i zdechlammoże to kwestia @...nie wiem ale jeżeli kondycji to proszę mnie dobić. Szefowe co sądzicie o ćwiczeniach tej babeczki? Łooo jezu jak ona wyglada.....piekne cialo. Chodakowska to przy niej Wypłosz.


miska na dzis.... nie mialam wogole apetytu...jadlam z musu.

Trening Pani "Z" ten sam co wczoraj może Przejde II rundę z poprawna techniką.



Aha sos spagetti robilam tak : pulpa pomidorowa + miesko (ze swinki 9% tl) udusilam z oliwa cebula + 2 jajka zeby zagescic sos, sol, pieprz, papryka czerwona w proszku, czosnek do smaku. Amen

Zmieniony przez - mamaanka w dniu 2013-11-05 19:32:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
Witam, po dluzej nieobecnosci,
2-och ostatnich tyg wspominac nie chce. Dzieci zlapały rota.....zaczynam od poczatku. Kupilam hantle 2x 20 kg oraz pilke dostosowana do swojego wzrostu.
Miska szkoda gadac przez ostatni okres.

Wczoraj trening silowy.
wpadlam na silownie o 20.00 i ludu jak na promocje swiateczne, trzeba było kombinowac.

1 wyciskanie h nad głowę 3 x 4kg x 15
2. wyciskanie sztangi na lezącą 1s x gryf x 12, 2 s x gryf x 10, 3 s x g x 8
3. Triceps..filmik obciazenie 4 kg 2 serie po 13 powtorzen
4. Mial byc MC... zrobilam supermeny.....bolało
5. wiosłowanie h 1 s 8kg x 15, 2s 8kg x 15,3 s 8 kg x 13
6. Przysiady ze sztanga.... zamiast tego byly wykroki 2s x 5 kg x 15pow na noge
7. uginanie nog w lezeniu 1sx 20kg x 15, 2s x 25 x 10
8. bicepsy 2s x 6kg x 15

aero orbitrek
Miska juz wczoraj czysta.

Wrazenie....wszystko mnie dzisiaj boli i czuje ogolne osłabienie.

Jezeli nie bede mogla isc na silownie to mam kontynulawac swoj program organizujac cwiczenia w oparciu o uzycie pilki i hantli czy tez moge skorzystac z zamieszczonych na forum treningow dla domatorów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2265 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47216
O kurcze wspolczuje, znam skurczybyka rota z wlasnego doswiadczenia Nigdy wiecej! Dobrze ze juz wszystko OK i mozesz dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
dawno mnie nie bylo...ale to nie znaczy, ze spoczelam na niczym.
sporo czasu zajelo mi ogarniecie miski i zdecydowanie byc albo nie byc:)

ponizej efekt mojej pracy od pocz maja do czerwca ( 5 tyg) obecnie jestem na masie lub bardzie ide w kierunku crossfitu....fbw ogolnie sporo sie dzieje bo nie lubie nudy....wymarzona sylwetka Bella Falconi;)
przed





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
oraz po redukcji





oczywiscie sporo jeszcze pracy przede mna....
jestem pod opieka trenera....ktory nagonil mi robote a ja po prostu robie. Jest ciezko ale naprawde warto.

Jedziemy dalej;)











Zmieniony przez - mamaanka w dniu 2014-08-17 22:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 977
napiszesz jak wygląda teraz twój trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 613
mariposa86
napiszesz jak wygląda teraz twój trening?

prosze bardzo, przykladowo
przysiad zecsztanga z tylu+wycisk szt w gore 5x10
drazek/sciaganie podchwytem 5x5( staly d.ciezar)
wycisk szt. na lawce poziomej 5x10(jw)
podciaganie szt. szeroko nachwytem do mostka 4x21
brzuch: spiecia z talerzem 5x 10
+interwal 5 pow thruster+5pow swing x15
w dnt cardio 1 h


w tym tyg ze wzgledu tyh ze wzgledu na rozcieta dlon

damskie pompki 6x21
przysiad z wyskokiem 6x21
wykopy jednonoz w kleku podpartym 5x30
odwrotne pompki 7x13

w kazdy dzien intensywne cardio lub interwal

Miska makro BWT 90/240/60
nie licze owocow warzyw...wiec wychodzi 2000tys kcal. z tym ze patrze glownie na makroskladniki..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc dla mojej dziewczyny :-)

Następny temat

Tętno podczas ćwiczeń, a spalanie tłuszczu.

WHEY premium