witam , otóż dużo naczytałem się o tych 3 budowach ciała człowieka i mam problem bo nie wiem do której kategorii się zaliczam , dość szybko reaguje na treningi , mam 188 i warze 84kg jest to moja średnia waga maksymalnie przytyłem kiedyś do 88kg i dalej raczej nie szło , jeśli chodzi o treningi lubię bardzo intensywnie 2h , dość szybko się regeneruję
. Zdjęcie profilowe jest moje , więc można sie nim sugerować poniżej wstawię jeszcze jedną fotkę , proszę o pomoc , swoją przygodę z siłownią dopiero zaczynam, ćwiczę już 2 miesiące systematycznie 4 dni w tygodniu
http://imageshack.us/photo/my-images/823/8nmd.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/853/bvci.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/543/3lms.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/198/tp7x.jpg/
zdjęcia są robione tego samego dnia
. Zdjęcie profilowe jest moje , więc można sie nim sugerować poniżej wstawię jeszcze jedną fotkę , proszę o pomoc , swoją przygodę z siłownią dopiero zaczynam, ćwiczę już 2 miesiące systematycznie 4 dni w tygodniu
http://imageshack.us/photo/my-images/823/8nmd.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/853/bvci.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/543/3lms.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/198/tp7x.jpg/
zdjęcia są robione tego samego dnia
Krzysztof Piekarz

skroc trening 2 godziny za długo..