SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

maszyny VS wolne cizary

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8020
czy uwazacie ze cwiczenie na wolnych ciezarach i cwiczenie uzywajac wlsnego ciezaru(drazek it.) sa lepsze od maszyn , jesli tak to pod jakimi wzgledami. slyszalem opinie ze maszyny sa na rzezbe...

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25516 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 110567
zle słyszałes
a jezeli zaczynasz ćwiczyć zacznij od wolnych cieżarow

Czy nie uważasz że w naszym kraju każdy klepie biede?(a faceci coś jeszcze)Czy nie sądzisz że trudno dzisiaj o porządną dziewczyne z kasą,tzn. z klasą?A czy może masz czasem ochote pier.dolnąć komus tylko za to że jest policjantem?Jeżeli tak-zagłosuj na QUARTA!Kliknij TAK a wkrotce spełni sie Twoje marzenie...bo Quart to złote dziecko
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wolne ciężary są najlepsze dla uzyskania masy jeśli dobrze wykonujemy ćwiczenia. na wolnych ciężarach najlepiej trenowąc z partnerem treningowym
w szczególlności jeśli ćwiczymy klatkę piersciową. znam przypadki że gościowi spadła sztanga na klatke i połamało mu żebra ale naszczęścio był z kolegą który mu pomógł wytransportować sztange z klatki. gdyby nie on to róźnie by mogło z kolesiem być. ale ogólnie polecam wolne ciężary!

pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8020
spoko cwicze od 2 miehow regularnie a z silka to mam juz kontakt z 1,5 roku(szczegolnie nogi)- jak zaczynam cwiczyc to wolne ciezary, a jak nie zaczynam to tez? po co wiec sa maszyny?
myslalem oze zeby sie nauczyc poprawncy ruchow

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8020
sory za bledy, ale mam klawiature ktora czasem nie kontaktuje, dlatego w moich wypowiedziach czesto brakuje literek

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
wszystko ma swoje plusi i minusy :

WOLNE CEZARY
PLUSY :
-pasuja na kazdy wymiar
-mozliwosc trenowania kazdej partii
- mozliwosc pracy w 3 plaszczyznach (tzn 3d )
- mozliwosc dodawanie malych ciezarów (0,5 , 1 kg itp )

MINUSY:
- wieksze ryzyko wystpienia kontruzji
- koniecznosc asekuracji przy duzych obciazeniach
-duze zagrozenia błedami w TECHNICE

============================
Z OBCIAZENIAMI TALERZOWYMI (np suwnica)

PLUSY:
-wieksze bezpieczenstwo (w porownianiu z wolnymi ciezarami)
-mozliwosc niezaleznej pracy lewej i prawej strony
-mozliwosc ciezakiego treningu bez asekuranta

MINUSY:
-koniecznosc przygotowania ciezarow i nakladania ich na maszyne
-dopasowane do sredniego wzrostu /wagi

========
ZE STOSEM PLYTKOWYM
PLUSY:
-łatwe w obsłudze
-minimalne wymogi pod wzgledem asekuracji
- konstrukcja = prawidlowy ruch
- duza ławosc zmiany obciazenia

MINUSY:
-trudnosci w technice na maszynach o tylko 2 stopniach swobody
-dopasowanie w budowie do ludzi o sredniej budowie

========

PNEUMATYCZNE ELEKTRYCZNE
PLUSY :
-mozliwosc zmian niewielkich obciazen
- latwosc ustawianie wielkosci obciazenia
-brak oporow psychicznych ( nie ma ciezaru)

MINUSY:
- drogie w cholere
- wymaga specjalnego montazu


.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8020
dzieki master. a ty masz jakies maszyny na swojej silce?
bo ja chce kupic laweczke skos + poziom gryf prosty + lamayny - hantle mam
jakies krazki i drazek i chyba bedzie ok co? czy cos jeszcze warto kupic a moze zrezygnowac np. z gryfu lamanego?!

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
ja cwiczen a chacie ... i poza laweczka regulowana sztanga sztangielki mam maszyne co mi za drze ksłuza i ta tez maszyna słuzy za wuyciag dolny m.in.

.:wiesz co ci powiem... włąsnie patrze na ciebie przez lunete z budynku obok.. mam noz i wypatrosze Cię jak świnię:.
JAGODKA jest świetna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból szyi

Następny temat

Prosze O Doradzenie W Sprawie Mojego Treningu !!!!

electro
Polecane artykuły