SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

laweczka- skos + poziom!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8020
postanowilem zakupic sobie laweczke , w ktorej bedzie mozliwosc ustawienia skosu. ile moze wynosic koszt takiej laweczki - oczywiscie musza byc uchwyty na gryf. czy mozecie polecic jakas dobra firme - jakosc/cena
albo nawet jakas konkretna lawke- zeby nie byl to szmelc!
mam cos kolo 500 zl- ale jak zajdzie potrzeba to bede odkladal dalej

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hes robi dobre (i drogie) ławki: http://www.hes.pl 

"Człowiek - Maszyna!"
*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7465
nio a mozesz sobie zrobisz:),zawsze to taniej

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5197
Przyjedź do sącza, akurat robie sobie taką ławeczkę, zrobie ci drugą za 200 zeta pozdro hehehe


Dzięki wam za wszystko

Dzięki wam za wszystko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 685 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8020
dzieki za chec pomocy ale daleko mam do sacza...

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie!!!!!!!!!

Następny temat

Wyciskanie

electro
Polecane artykuły