TRENING
Dziś trening B, który wyglądał następująco:
Rozgrzewka
1. Wykroki z hantlami (2x3kg)
15,15
2. Martwy ciąg z hantlami (2x6,5kg)
15,15
3. Wiosłowanie hantlem (5kg)
15,15
4. Wyciskanie hantli leżąc (2x3kg,2x4kg)
15,15
5. Wyciskanie hantli stojąc na barki (2x3kg)
15,15
6. Uginanie przedramion (2x3kg)
15,15
7. Wyciskanie francuskie oburącz siedząc (5kg)
15,15
8. Plank max czas
50s (technicznie jeszcze nie do końca), 30s (tu już było lepiej)
Rozciąganie
MICHA
+warzywa: pomidor, papryka, cebula, ogórek, cukinia
A tak wgl muszę się pochwalić, że jeszcze w weekend upiekłam po raz pierwszy w życiu chleb żytni razowy na zakwasie z jednego z przepisów tu dostępnych (a talent kulinarny ze mnie średni
) i wyszedł całkiem niezły
Przymierzam się do kolejnego...
Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-10-02 18:05:12
" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"
do większości ćwiczeń wystarcza ale np. w MC czuje że mogłoby być więcej.. Planuję albo siłownię albo zakup sztangi z większym obciążeniem, pasowałoby mi raczej to drugie bo jednak przy moim trybie funkcjonowania (studia, praktyki studenckie, praca)