SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Annaaa26 DT/pods. 4 mies: s.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Kółko na brzuch to to, na czym ten pan w filmiku ćwiczy:



Myślałam że to nie ma dużego znaczenia ale skoro tak mówisz to oczywiście od następnego treningu zamienię

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
I jak czujesz to ćwiczenie?

Zmieniony przez - Arphiel w dniu 2013-12-11 21:31:50

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Nie "rozciągam" się aż tak daleko jak w filmiku ale na tyle ile dam radę, jest ciężkie i czuję że angażuje brzuch, mocno go spinam. Czytałam i słyszałam dużo opinii że jest po prostu dobre.

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
12.12.2013

TRENING

Aero 45min



MICHA



+warzywa: pomidor, papryka, cebula, ogórek kiszony, cukinia

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-12-12 20:38:50

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Wrzucam relację z wczoraj, bo dzień był strasznie zabiegany. Dzisiejszą dorzucę później

Robiłam dziś kontrolnie pomiary, w cm wszystko bez zmian - dla przypomnienia napiszę, że ostatnie dokładne zestawienie zamieściłam tutaj, waga lekko idzie w górę, stan na dziś: 59,7kg.

13.12.2013

DNT


MICHA



+warzywa: pomidor, cebula, ogórek kiszony, papryka

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)


Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-12-14 17:29:18

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
14.12.2013

TRENING

A

Rozgrzewka

Rozciąganie

Kurczę... Jakoś ostatnio ledwo ciągnę ten trening. Ani ciężar nie jakiś kosmiczny, ani miska nie głodowa... Z jednej strony chciałabym dorzucić więcej, z drugiej w niektórych ćwiczeniach męczę się z tym co mam a po całym treningu ogólnie jakoś aż tak nie padam na twarz. Hmm, chyba się jednak nad sobą zaczynam rozczulać. Ogarnąć się trzeba i robić a nie gadać.

MICHA



+warzywa: pomidor, papryka, cebula, czosnek

Hmm do tej michy tam dziabnęłam jeszcze garść suszonych jabłek i nie wliczyłam
A poza tym to już 15 tygodni czystej michy u mnie, czyli rekord życiowy cały czas się poprawia coś czuję, że to będą pierwsze święta bez ciast i czekoladowych mikołajów

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)


Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-12-14 23:44:35

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
15.12.2013

DNT


MICHA



+warzywa: pomidor, papryka, cebula

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-12-15 20:17:37

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
16.12.2013

TRENING

B

Rozgrzewka

Rozciąganie


MICHA



+warzywa: pomidor, papryka, cebula

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)


Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-12-16 22:43:55

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Nie dane mi do świąt spokojnie doczekać, bo kocioł straszny się zrobił, załatwienia, wyjazdy itepe... Wpadam na moment, zdaje relację z ostatnich dni. Treningu nie było bo 2 dni prawie całe w drodze i bieganie w różne miejsca, z miską w miarę się udało, trening będę od dziś nadrabiać.

17.12.2013

DNT


MICHA



+warzywa: pomidor, papryka, cebula

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)



18.12.2013

DNT


MICHA

Dużo owoców ale jakoś próbowałam ww dobić, w miarę możliwości


+warzywa: cebula (no tu kiepsko niestety...)
+ niewliczona kawa z mlekiem w kawiarni (bez cukru)

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-12-19 13:28:35

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
19.12.2013

TRENING

Przyjechałam na 2 tygodnie do domu, trening robię u chłopaka na siłowni, w sumie wczoraj byłam tam pierwszy raz bo tyle co ją urządził. Było trochę na wariata z dobieraniem ciężarów, nie znałam dokładnej wagi gryfów od sztangi i sztangielek więc podane wartości mogą się nieco różnić od faktycznych. Ale przynajmniej trening się odbył

A

Rozgrzewka

Rozciąganie



MICHA



+warzywa: pomidor, cebula, ogórek, sałata lodowa

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)


Jeszcze jedna sprawa

Poproś faceta żeby cię nagrał... No właśnie wyszło jak wyszło, ale mam nadzieję, że coś jednak da się tu zobaczyć, wstawiam więc mój przysiad (ok 20kg) i MC (ok 30kg) i będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi, rady i komentarze od doświadczonych Ladies

PRZYSIAD






MC






Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-12-20 17:34:14

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a dieta

Następny temat

AL3ktra DT - Hard Work Start (pods.:19, 33)

WHEY premium