SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Annaaa26 DT/pods. 4 mies: s.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Zależy, co masz na myśli mówiąc większe prawda jest taka, że ciężary do których doszłam do tej pory to najwięcej ile mogę podnieść... Dostęp do czegoś bardziej konkretnego to chyba tylko w postaci siłowni, ale póki co nie wykorzystuję nawet tego co mam...

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Biceps i barki takim samym obc.? COś tu nie gra.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
No właśnie też się zastanawiałam czy to aby na pewno ok... Być może jeszcze nie do końca czuje ile podnieść Jak Twoim zdaniem ta proporcja ciężaru powinna wyglądać mniej więcej?

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Wrzuć tu filmiki z ćwiczeń, to zobaczymy.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Ok, są filmiki. Na szczęście miałam dziś czas, żeby od razu je nagrać. Tylko trochę kombinowania z ustawieniem aparatu, i tak jakoś krzywo nagrał ale mam nadzieję że może być.

Barki




Biceps


" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
10.11.2013

Miał być nowy trening, miało być fajnie... A tu jakieś paskudztwo się z rana przyplątało, głowa boli, wszystko boli, dreszcze niefajne, temp 37,0 więc nie ma tragedii ale ogólne samopoczucie jakby mnie czołg przejechał
Przymusowo więc DNT, może jutro będzie lepiej.

MICHA

Tu udało się utrzymać co zaplanowałam.



+warzywa: pomidor, cebula, papryka, ogórek kiszony, kapusta kiszona

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-10 18:46:15

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
11.11.2013

Mówiłam wczoraj, że coś niewyraźnie było... No to do późnego wieczora moje 37,0 przeszło w 38,8 i pozamiatane Dziś niewiele lepiej, więc pozostał kocyk, dresik i kanapa
Jestem przez najbliższy tydzień na antybiotyku, z tego co słyszałam organizm jest wtedy zbyt osłabiony, żeby trenować nawet jak już samopoczucie w porządku. Mam rację? Jeśli tak, to cały tydzień przerwy przede mną

MICHA za to utrzymana w planie


+warzywa: cebula, papryka, pomidor, kapusta kiszona, brokuł

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.)

aaa no i wczoraj i dziś do miski po łyżeczce miodu wpadło - czepiałam się wszystkiego, co było pod ręką, może to nie najlepszy wybór ale gardło znieczuliło

P.S. Filmiki dodane powyżej, więc czekam na ewentualne uwagi i komentarze.

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-11 15:38:07

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
12.11.2013

I znów będzie wypiska z samej miski... Przynajmniej wracam powoli do żywych

a więc MICHA na dziś



+warzywa: cebula, papryka, pomidor, brokuł, cukinia

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-12 18:57:06

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
13.11.2013

Dziś też tylko MICHA i tak pewnie do soboty. Jeszcze mi do końca nie przeszło a już wysiedzieć nie mogę bez treningu




+warzywa: pomidor, papryka, cebula, kapusta kiszona, ogórek kiszony

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-13 20:27:48

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
14.11.2013

MICHA




+ warzywa: pomidor, papryka, cebula, kapusta kiszona, ogórek kiszony

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

Że tak powiem... bez jaj, ale zaczynam się robić głodna na tej misce

Piątek i sobota na wyjeździe, wybiorę do końca antybiotyk a w niedzielę powrót do regularnych treningów i wreszcie wszystko jak się paczy

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-14 22:05:14

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a dieta

Następny temat

AL3ktra DT - Hard Work Start (pods.:19, 33)

WHEY premium