SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Annaaa26 DT/pods. 4 mies: s.15

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Chwilę mnie nie było, wyjazd się przedłużył ale powróciłam i nadrabiam zaległości

15.11.2013

MICHA



+warzywa: pomidor, papryka, cebula, ogórek

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)


16.11.2013

Cały dzień w biegu, poza domem, potem odwiedziny tu i tam. Ratowałam się trochę swoim plackiem w międzyczasie ale niestety dużo owoców wpadło, bo to akurat było w zasięgu...

więc MICHA następująca



+warzywa: papryka, cebula, pomidor

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)


17.11.2013

W planie był powrót i siłowy wieczorem, jednak plan się zmienił. Coby się mimo wszystko wreszcie ruszyć, zrobiłam to, co było możliwe do zrobienia.

TRENING

Aero 45min

MICHA




+ warzywa: cebula, papryka, pomidor, ogórek świeży i kiszony, sałata lodowa

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-18 14:59:47

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
18.11.2013

Dziś wreszcie przyszedł czas na trening siłowy. Rozpoczęłam plan, o którym już wcześniej wspominałam, podobny do poprzedniego. Może z czasem pozwoli mi podnosić jakieś bardziej sensowne ciężary i pomyśleć o zbudowaniu czegoś tu i tam.. Nie wiem do końca, na ile tygodni przewiduję ten plan, mam tylko nadzieję, że od nowego roku będę w stanie wcisnąć w tygodniu wyjścia na siłownię z prawdziwego zdarzenia

tak więc TRENING na dziś

A


ad.6 - tu jeszcze rozważam zmianę ćwiczenia, wkurza mnie to ustrojstwo
ad. 8 - dziwna rzecz to kółko, ale wieść gminna niesie, że dobra zobaczmy więc...


MICHA




+warzywa: pomidor, cebula, papryka, marchew surowa, kalafior

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)


Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-19 07:40:58

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
19.11.2013

DNT

MICHA



+warzywa: papryka, cebula, kalafior, marchew surowa + pieczarki

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

Tak się dziś zastanowiłam i zdałam sobie sprawę, że koło niedzieli minęło 12 tygodni czystej michy i jest to mój absolutny życiowy rekord tyle razy próbowałam ale zawsze prędzej czy później musiałam od czasu do czasu zjeść coś słodkiego... Tylko mówiłam już, że to moje od czasu do czasu koniec końców zawsze było zgubne w skutkach no i wreszcie wymyśliłam, że z moimi "skłonnościami" nie ma wyjścia, tylko skończyć to raz na zawsze. Jak się nie da "czasem", "troszkę" czy coś w tym stylu, to najlepiej wywalić całkowicie. I co? I działa przynajmniej na razie a to dla mnie już dużo także ten... kolejny dowód, że czekoladoholika można "wyleczyć"

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-19 21:03:35

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
20.11.2013

TRENING

B

Rozgrzewka



Rozciąganie

Oj poczułam dziś ten trening dość mocno... Na tyle mocno, że ciężko było mi podnieść ręce żeby umyć głowę i kończyny mi się trzęsły jakiś czas po nie do końca wiedziałam jakie dobrać ciężary więc różnie powychodziło ale odkryłam coś (pewnie dla wszystkich oczywistego), dla mnie nowego - mianowicie ten sam ciężar seria po serii męczy bardziej niż ten w obwodach geniusz ze mnie... ale w końcu człowiek się całe życie uczy...

MICHA



+warzywa: pomidor, cebula, papryka, marchew surowa + pieczarki

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

Hmmm... Jakby ktoś mądry i kompetentny tu czasem zerkał to chętnie się dowiem czy to wszystko, co tu wyczyniam i relacjonuje układa się w jakąś sensowną całość mnie się wydaje, że tak. Ale że jeszcze rozumów wszystkich nie zjadłam to może mi się tylko wydaje...

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-21 07:01:29

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
21.11.2013

TRENING

Aero 45min

Wreszcie po wczorajszym treningu na prawdę, porządnie czuję mięśnie staram się już tak nie bawić z tym ciężarem i zwiększać ile da rady bo nadal słabo... Więc uczucie jak najbardziej przyjemnie a już szczególnie gluteus maximus krzyczy gdzie jego miejsce

MICHA



+warzywa: cebula, pomidor, papryka, marchew surowa, kapusta kiszona, kalafior

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)


Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-22 21:38:24

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
22.11.2013

TRENING

Jeszcze po ostatnim ledwo chodzę a tu już następny ale fajnie było

A

Rozgrzewka

Rozciąganie

ad. 6 - ekspander jednak zamieniony, nie leżało mi jakoś ćwiczenie z nim, to zdecydowanie lepsze

MICHA



+warzywa: papryka, cebula, kapusta kiszona

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

Minęły 2 tygodnie od ostatnich pomiarów, więc kontrolnie dziś było mierzenie i ważenie. Nie podaję żadnego zestawienia bo cm bez zmian, jedyne co mnie zdziwiło to że waga wskoczyła od ostatniego 59kg na 60,7kg - norma, że waha mi się trochę ale do tej pory raczej w przedziale 57-59kg... Dawno tyle mi nie pokazała


Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-22 23:01:32

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
23.11.2013

DNT

MICHA



+warzywa: pomidor, ogórek, cebula, papryka, sałata lodowa

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)


24.11.2013

TRENING

Aero 45min

MICHA



+warzywa: papryka, cebula, ogórek świeży i kiszony, pomidor, sałata lodowa

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-24 19:10:00

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Ufff... Szalone dni ostatnie, ciągle na walizkach, spędzone na załatwianiu różnych rzeczy... Tylko niedziela w miarę spokojna w domu, więc dało się wcisnąć aero ale, że tyle co wpadłam do mieszkania i ogarniam co trzeba po powrocie, przymusowo dziś też DNT. Przynajmniej miska trzymana czysta i w miarę w rozkładzie Kolejne dni już spokojniejsze więc powinno iść już regularnie

25.11.2013

DNT

MICHA



+warzywa: pomidor, cebula, papryka, ogórek świeży i kiszony

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)


26.11.2013

DNT

MICHA



+warzywa: pomidor, cebula, papryka, kalafior

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)

UWAGA: Za około miesiąc planuję wstępnie ostawić prochy po kilku cyklach na zmniejszonej dawce tabletek i zobaczyć, co się będzie działo. Gdyby jakaś Szefowa przypadkiem się tu pojawiła i zerknęła jak się rzeczy mają, będę niezmiernie wdzięczna za wszelkie sugestie co do ewentualnej dodatkowej suplementacji w postaci ziółek itp

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-26 21:12:27

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
27.11.2013

TRENING

B

Rozgrzewka

Rozciąganie

ad. 5 - cięęężko mi to idzie... ostatnia seria z przerwami, masakra
ad. 7 - w sumie to się zorientowałam że przy planku nie ma 7 w każdym bądź razie... czas spada więc chyba się go wreszcie uczę

MICHA



+warzywa: pomidor, papryka, cebula, kapusta kiszona

suplementy: Vitafemin (1xtab.), Castagnus (1xtab.), cynk (1xtab.)


Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-27 21:16:18

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
28.11.2013


TRENING

Aero 45min


MICHA


+warzywa: pomidor, papryka, cebula, kapusta kiszona, cukinia

suplementy: Vitafemin (1xtab.), cynk (1xtab.) na Castagnus czekam do jutra, bo w aptece zamówiony


Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2013-11-28 22:36:26

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a dieta

Następny temat

AL3ktra DT - Hard Work Start (pods.:19, 33)

WHEY premium